Do Frýdlantu znovu míří žákovská elita

Není to tak dávno, co jsme mohli na frýdlantském trávníku vidět mladé naděje pražské Sparty, bratislavského Slovanu, či polského Górniku Zabrze. Ti se u nás představili v rámci mezinárodního turnaje pro věkovou kategorii U15, kterou nejen na našem stadionu pořádal klub FC Baník Ostrava.

I tentokráte se můžeme těšit na souboje klubů, které mají možná už dnes ve svých sestavách budoucí ligové hráče, třeba i reprezentanty svých zemí. V pátek 14. června se totiž odehraje u nás pět utkání v rámci turnaje BANÍK CUP U13, kterého se letos účastní šestice přihlášených celků. Je sice pracovní den, ale v odpoledních hodinách bude určitě prostor tyhle fotbalové naděje okouknout.

Páteční program nám začne v pravé poledne. Od 12.00 hodin proti sobě nastoupí mladší žáci ostravského Baníku a slovenského MŠK Žilina. O dvě hodiny později bude možnost shlédnout utkání Slovanu Bratislava a kluků z pražské Slavie. Další pikantní souboj mají diváci možnost vidět od 15.30 hodin. To se na frýdlantském trávníku budou prohánět zástupci klubů Sparty Praha a Zbrojovky Brno. Program rozhodně ještě končit nebude. Od 17.00 hodin budou o body do tabulky bojovat znovu kluci pořádajícího oddílu z Ostravy, proti nim se postaví hráči zastupující slovenskou metropoli, tedy Slovan. No a celý určitě zajímavý den pak zakončí duel mezi Žilinou a pražskou Slavií. Tohle utkání má výkop naplánován na 18.30 hodin.

Přijďte se podívat na zajímavou konfrontaci české a slovenské kopané v kategorii mladších žáků. Vstupné je zdarma.

Naši partneři