Fan zóna

Fan zóna

Fanoušci, jste pro nás nedílnou součástí fotbalové scény ve Frýdlantu a jsme hrdi, že právě my máme takové fanoušky. Vážíme si Vás!

Dýmovnice
Dýmovnice 2

Fotbal je ve Frýdlantu nad Ostravicí fenomén. 

Napjatí fanoušci

Je to nejnavštěvovanější sportovně společenská akce. Návštěvnost na mistrovské zápasy je vyšší než 400 diváků na utkání a tu dnes nedosahují ani mnohé týmy na naši třetiligové scéně. Pamětníci si jistě vzpomenou na sedmdesátá léta, kdy výjimkou nebyly návštěvy ani přes 1000 diváků. Ale i v současnosti si v případě atraktivních duelů na fotbalový stadion najde cestu 700 až 1000 fanoušků.

Fan club se stará o atmosféru při domácích zápasech a také na hřištích soupeřů. Skvělá kulisa je přesně to, na co jsme pyšni!

Vedení klubu si klade za cíl nadále vylepšovat komunikaci s fanoušky a k tomu slouží i právě tyto internetové stránky. Fanoušci také komunikují prostřednictvím facebooku – Facebook Fan club 1. BFK Frýdlant. Fanoušci mají své chorály, vlajky a vytvářejí chorea. Každý, kdo se chce aktivně zapojit do fandění, je vítán. Frýdlantský kotel je vždy na ochozu mezi střídačkami naproti hlavní tribuny. Na každý venkovní zápas je pak pro fanoušky vypraven autobus. Cena jízdného je pro všechny fanoušky jednotná, a to 100 Kč/os.. Neváhejte jet podpořit náš tým i na hřiště soupeře, atmosféra, kterou zde dokáží vytvořit naši fanoušci, je vždy skvělá.

Každý domácí zápas losujeme vždy tři majitelé bulletinů, kteří vyhrávají hodnotné ceny. Jenom připomínáme, že vstupné na zápasy je momentálně dobrovolné, ženy a děti mají vstup na stadion zdarma! Sobotní návštěva fotbalového utkání je ve Frýdlantu považována za sportovně společenskou událost. Proto choďte na fotbal, bavte se a vyhrávejte.

 

 

 

Suvenýry

Fotbalový klub 1. BFK připravil pro fanoušky klubové suvenýry. Pokud se Vám něco z naši nabídky zalíbí, můžete si suvenýr zakoupit při každém mistrovském utkání na domácím hřišti u pokladny. Vedení klubu se snažilo přizpůsobit ceny suvenýrů tak, aby tyto pokryly pouze náklady na jejich výrobu. Zakoupením suvenýru přispějete k propagaci klubu a třeba získáte vhodný tip na drobný dárek. V současné době nabízíme tyto suvenýry:

  • lžíce na obuv: 110 Kč/kus
  • plakát mužstva: 30 Kč/kus (připravuje se)
  • sportovní šála – 200 Kč/kus
  • minidres – 90 Kč/kus (připravuje se)
  • deštník – 290 Kč/kus
  • náramek – 50 Kč/kus
  • mikina – 902 Kč/kus (dospělí), 661 Kč/kus (děti)
  • tričko – 290 Kč/kus (dospělí), 230 Kč/kus (děti)

Fan club předseda: Zdeněk Magnusek, místopředseda: Jan Bednář, pokladník: Monika Danihelová 

Naši partneři