Zpět na Mládež

Mladší přípravka

Mladší přípravka – Okresní přebor mladších přípravek FM
(
sezona 2023/24)

 

OKRESNÍ PŘEBOR FM mladších přípravek – jaro 2024

ÚT 23.04.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 12:1
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FOTBALPOINT FRÝDEK-MÍSTEK 10:6
ÚT 30.04.24 FK FRÝDEK-MÍSTEK FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. (hř. Stovky) 3:27
FK SEDLIŠTĚ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 5:12
ST 15.05.24 PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. (hř. Kozlovice)
6:17
PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
2:16
ÚT 28.05.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FINSTAL LUČINA 6:5
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ PRAŽMO-RAŠKOVICE 3:7
ST 05.06.24 TJ SOKOL BAŠKA A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. (hř. Baška) 4:14
TJ SOKOL BAŠKA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:20

 

OKRESNÍ PŘEBOR FM mladších přípravek – podzim 2023

PO 18.09.23 TJ SOKOL FRYČOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
11:5
FOTBALPOINT FRÝDEK-MÍSTEK
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 3:24
ÚT 26.09.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK Frýdek-Místek FK FRÝDEK-MÍSTEK 28:0
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK SEDLIŠTĚ 15:9
ÚT 03.10.23 PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
8:9
PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
6:20
ST 11.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. TJ SOKOL BAŠKA A 19:4
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ SOKOL BAŠKA B 5:9
PÁ 20.10.23 FINSTAL LUČINA vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 5:4
TJ PRAŽMO-RAŠKOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10:4

.

Mladší přípravka – soupis hráčů

(r. 2015)

BARTON Kryštof
BATMANOV Davyd
BOJKO Jonáš
DE VINE Samuel
DUDA Andre
HLAVENKA Ondřej
HOLUB Christian
JANEČEK Antonín
KASTNER Jáchym
KOHUT Kryštof
KUBÁT Michal
LITERÁK Martin
LUKÁŠ Jakub
MILATA Ondřej
MRKVA Jakub
PLUTA Ondřej
VOSIČKA Vojtěch
ZAGRAPAN Marek

(r. 2016)

BLABLA Antonín
FOLDYNA Sebastian
KUBAČÁK Richard
KYJANICA Jakub
NOVOBILSKÝ Eduard
OLŠAVSKÝ Samuel
PASTRŇÁK Kristián
SCHULZ Tobias
SLÍVA Otto
STREPEČ Matyáš
SVOBODA Dominik
ŠMÍD Nikolas
ŠTAMFEST Marek
ŠTEVKO Ján
ZÁVORKA Kryštof


Realizační tým


LITERÁK Petr
(trenér)

ZAGRAPAN Jan (trenér)

Naši partneři