Zpět na Mládež

Mladší přípravka

Mladší přípravka – Okresní přebor mladších přípravek FM
(
podzim 2022)


OKRESNÍ PŘEBOR FM mladších přípravek – podzim 2022

ČT 22.09.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. FC KOZLOVICE A
5:7
1. BFK FRÝDLANT n. O. B
vs. FC KOZLOVICE B 3:12
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. FC KOZLOVICE A 2:8
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. FC KOZLOVICE B 4:8
ST 28.09.22 FK FRÝDEK-MÍSTEK A FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 3:14
FK FRÝDEK-MÍSTEK B FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 12:8
FK FRÝDEK-MÍSTEK B FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 4:12
FK FRÝDEK-MÍSTEK A FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 19:1
ČT 29.09.22 PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 25:1
PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B
7:11
PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 2:18
PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 13:3
ČT 06.10.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 8:8
ČT 13.10.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. FK SEDLIŠTĚ 5:9
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ PRAŽMO RAŠKOVICE 4:13
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. FK SEDLIŠTĚ 2:16
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ PRAŽMO RAŠKOVICE 18:7
ST 21.10.22 TJ SOKOL BAŠKA A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 6:3
TJ SOKOL BAŠKA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 13:4
TJ SOKOL BAŠKA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 3:15
TJ SOKOL BAŠKA A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 4:12
ČT 27.10.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 3:7
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. AKADEMIE BANÍK OSTRAVA 3:16
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 1:16
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. AKADEMIE BANÍK OSTRAVA 5:8


Mladší přípravka – soupis hráčů


HRÁČI (r. 2014)

BRADNA Jan
COCHLAROVÁ Adéla
DYACHENKA Hleb
GIŽA Šimon
GMITERKO Ján
KADLČÍK Martin
KOŠTŮR Matyáš
KYŠKA Alex
LUČAN Šimon
OŠLIZLOK Simon
POLÁK Lukáš
PORUBA Marek
ŠEBESTA Vít
ŠEDA Jakub
TOFEL Jakub
VACULA Ludvík
VANĚK Jakub Michael
VAŠÍČEK Jiří
WILDE Oliver Eric

(r. 2015)

BARTON Kryštof
DE VINE Samuel
DUDA Andre
FAFERKA Mikuláš
HOLUB Christian
JANEČEK Antonín
KNOPP Matěj
KUBÁT Michal
LITERÁK Martin
LUKÁŠ Jakub
MORAGA Delgado Oliver
MRKVA Jakub
PLUTA Ondřej
ZAGRAPAN Marek

(r. 2016)

BLABLA Antonín
ŠMÍD Nikolas
VELIČKA Ondřej

(r. 2017)

ČAJKA Marian
KAŇÁK Jan
SATINSKÝ Filip
SMEJA Filip
TENGLER Tobias


Realizační tým


LITERÁK Petr
(trenér)

ZAGRAPAN Jan (trenér)

Naši partneři