Zpět na Mládež

Starší přípravka

Starší přípravka – Okresní přebor Frýdecko-Místecko – sezona 2023/2024


OKRESNÍ PŘEBOR starších přípravek

ST 06.09.23 FK SEDLIŠTĚ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 3:7
FK SEDLIŠTĚ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 9:9
FINSTAL LUČINA vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 12:6
FINSTAL LUČINA vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 10:4
ČT 14.09.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 8:11
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 8:4
ST 20.09.23 FK FRÝDEK-MÍSTEK A FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 5:8
FK FRÝDEK-MÍSTEK B FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B
7:2
FK FRÝDEK-MÍSTEK B FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 5:8
FK FRÝDEK-MÍSTEK A FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 14:4
ČT 05.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A 6:16
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B 3:8
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B 7:6
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A 3:17
PO 09.10.23 FC KOZLOVICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 8:6
FC KOZLOVICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 11:2
TJ SOKOL PALKOVICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 2:11
TJ SOKOL PALKOVICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 7:4
ČT 19.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. SK METYLOVICE 17:2
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ JANOVICE 5:5
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ JANOVICE 7:9
1. BFK FRÝDLANT n. O B vs. SK METYLOVICE 12:1
ST 17.04.24 TJ SOKOL BAŠKA A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A
16.00
TJ SOKOL BAŠKA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B
16.00
TJ SOKOL BAŠKA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A
16.00
TJ SOKOL BAŠKA A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B
16.00
ČT 09.05.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. SK NOŠOVICE/TJ SOKOL DOBRÁ
16.00
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. SK NOŠOVICE/TJ SOKOL DOBRÁ 16.00
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ PRAŽMO RAŠKOVICE 16.00
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ PRAŽMO RAŠKOVICE 16.00

 


Starší přípravka – soupis hráčů

(r. 2013)

BLABLOVÁ Hana
DE VINE Thomas
DEZORT Damian Max
DOMES Jonáš
FRIDRICH Samuel
GRÉZL Barnabáš
IŠTVANECH Jonáš
KOŠŤÁL Jakub Roman
KURPIL Michael
MAJÍČEK Lukáš
MATUŠEK Ondřej
MOTAL Tomáš
NĚMEC Adam
ŠENK Patrik Pavel
ZÁVORKA Tobias

(r. 2014)

COCHLAROVÁ Adéla
DZYACHENKA Hleb
GIŽA Simon
GMITERKO Ján
KADLČÍK Martin
KOŠTŮR Matyáš
KYŠKA Alex
LUČAN Šimon
MAJEREK Václav
OŠLIZLOK Simon
POLÁK Lukáš
PORUBA Marek
RAPČÁKOVÁ Grace
RYŠAVÝ Jonatán
SOLODOV Mark
ŠEBESTA Vít
ŠEDA Jakub
VACULA Ludvík
VACULÍN Albert
VANĚK Jakub Michael
VAŠÍČEK Jiří
WILDE Oliver Eric

Realizační tým


BLABLA Jiří
(trenér)

PORUBA Břetislav (trenér)

ŠEDA Jan (trenér)

Naši partneři