Zpět na Mládež

Starší přípravka

Starší přípravka – Okresní přebor Frýdecko-Místecko – sezona 2023/2024

 

OKRESNÍ PŘEBOR starších přípravek – jaro 2024

ST 17.04.24 FK SEDLIŠTĚ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A (hř. Lučina)
2:6
FK SEDLIŠTĚ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 4:0
FINSTAL LUČINA vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 4:11
FINSTAL LUČINA vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 7:5
ČT 25.04.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. FC KOZLOVICE 6:5
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. FC KOZLOVICE 1:6
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 3:4
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 9:3
ÚT 30.04.24 FK FRÝDEK-MÍSTEK A FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A (hř. Lískovec) 5:5
FK FRÝDEK-MÍSTEK B FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B
7:12
FK FRÝDEK-MÍSTEK B FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 4:16
FK FRÝDEK-MÍSTEK A FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 15:1
ÚT 07.05.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A 5:9
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B 5:3
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B 15:1
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A 2:7
PO 13.05.24 TJ SOKOL PALKOVICE A
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A (hř. Palkovice) 0:21
TJ SOKOL PALKOVICE B
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 10:6
TJ SOKOL PALKOVICE B
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 0:16
TJ SOKOL PALKOVICE A
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 4:4
ČT 23.05.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. SK METYLOVICE 12:2
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ JANOVICE 17:1
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ JANOVICE 15:1
1. BFK FRÝDLANT n. O B vs. SK METYLOVICE 9:3
ST 29.05.24 TJ SOKOL BAŠKA A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A (hř. Baška) 8:5
TJ SOKOL BAŠKA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B
6:2
TJ SOKOL BAŠKA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A
3:3
TJ SOKOL BAŠKA A vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B
5:6
ČT 06.06.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. A
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B ??
ČT 13.06.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. SK NOŠOVICE/TJ SOKOL DOBRÁ
8:1
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. SK NOŠOVICE/TJ SOKOL DOBRÁ 2:4
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ PRAŽMO RAŠKOVICE 4:10
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ PRAŽMO RAŠKOVICE 0:12


OKRESNÍ PŘEBOR starších přípravek – podzim 2023

ST 06.09.23 FK SEDLIŠTĚ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 3:7
FK SEDLIŠTĚ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 9:9
FINSTAL LUČINA vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 12:6
FINSTAL LUČINA vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 10:4
ČT 14.09.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 8:11
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 8:4
ST 20.09.23 FK FRÝDEK-MÍSTEK A FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 5:8
FK FRÝDEK-MÍSTEK B FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B
7:2
FK FRÝDEK-MÍSTEK B FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 5:8
FK FRÝDEK-MÍSTEK A FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 14:4
ČT 05.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A 6:16
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B 3:8
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO B 7:6
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO A 3:17
PO 09.10.23 FC KOZLOVICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 8:6
FC KOZLOVICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 11:2
TJ SOKOL PALKOVICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. A 2:11
TJ SOKOL PALKOVICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. B 7:4
ČT 19.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. SK METYLOVICE 17:2
1. BFK FRÝDLANT n. O. B vs. TJ JANOVICE 5:5
1. BFK FRÝDLANT n. O. A vs. TJ JANOVICE 7:9
1. BFK FRÝDLANT n. O B vs. SK METYLOVICE 12:1

 


Starší přípravka – soupis hráčů

(r. 2013)

BLABLOVÁ Hana
DE VINE Thomas
DOMES Jonáš
ESTERKA Alan
FRIDRICH Samuel
FRÝDL Robin
GRÉZL Barnabáš
IŠTVANECH Jonáš
JEZERSKÝ Antonio
KOŠŤÁL Jakub Roman
KURPIL Michael
MATUŠEK Ondřej
MOTAL Tomáš
NĚMEC Adam
ŠENK Patrik Pavel
VOROBEĹ Matyas
ZÁVORKA Tobias

(r. 2014)

BAKOTA David
COCHLAROVÁ Adéla
DZYACHENKA Hleb
GIŽA Simon
GMITERKO Ján
KADLČÍK Martin
KOŠTŮR Matyáš
KYŠKA Alex
LUČAN Šimon
MAJEREK Václav
OŠLIZLOK Simon
POLÁK Lukáš
PORUBA Marek
PURIHA Lev
RYŠAVÝ Jonatán
SOLODOV Mark
ŠEBESTA Vít
ŠEDA Jakub
VACULÍN Albert
VANĚK Jakub Michael
VAŠÍČEK Jiří
WILDE Oliver Eric


Realizační tým

PORUBA Břetislav (trenér)

ŠEDA Jan (trenér)

Naši partneři