Zpět na Mládež

Mladší žáci

Mladší žáci – Krajská soutěž, sk. B – sezona 2022/2023


KRAJSKÁ SOUTĚŽ starších žáků – jaro 2023

NE 02.04.23 TJ ODRY vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
11.45
NE 09.04.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO 10.45
NE 16.04.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK SLAVIA ORLOVÁ 10.45
NE 23.04.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC KOZLOVICE 10.45
SO 29.04.23 FC KOPŘIVNICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10.45
NE 07.05.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK STAŘÍČ 10.45
SO 13.05.23 TJ PETŘVALD U KARVINÉ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10.45
NE 21.05.23 FK ČESKÝ TĚŠÍN vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10.45
NE 28.05.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs.  SK BESKYD FRENŠTÁT p. R. 10.45
NE 04.06.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK BANÍK ALBRECHTICE 10.45
SO 10.06.23 TJ SOKOL FRYČOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10.45

 

KRAJSKÁ SOUTĚŽ mladších žáků – podzim 2022

NE 28.08.22 PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:4
SO 03.09.22 FK SLAVIA ORLOVÁ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
0:7
SO 10.09.22 FC KOZLOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
2:8
SO 24.09.22 FK STAŘÍČ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:7
NE 02.10.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ PETŘVALD U KARVINÉ 6:0
ST 05.10.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC KOPŘIVNICE 7:0
NE 09.10.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK ČESKÝ TĚŠÍN
4:0
SO 15.10.22 SK BESKYD FRENŠTÁT p. R. vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 2:5
NE 23.10.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ ODRY 2:2
SO 29.10.22 FK BANÍK ALBRECHTICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 4:3
SO 05.11.22 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ SOKOL FRYČOVICE
7:2

 

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ – podzim 2022

Tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. 1. BFK Frýdlant n. O. 11 9 1 1 60:14 28
2. FK Baník Albrechtice 11 9 1 1 50:19 28
3. FK Český Těšín 11 9 1 1 41:12 28
4. První SC Staré Město 11 6 1 4 38:29 19
5. SK Beskyd Frenštát p. R. 11 5 2 4 41:27 17
6. FC Kozlovice 11 5 1 5 41:32 16
7. FK Slavia Orlová 11 5 1 5 36:31 16
8. FC Kopřivnice 11 3 3 5 24:34 12
9. TJ Sokol Fryčovice 11 2 2 7 26:47 8
10. FK Staříč 11 2 1 8 22:54 7
11. TJ Odry 11 1 3 7 28:82 6
12. TJ Petřvald 11 0 3 8 16:43 3

Mladší žáci – soupiska


HRÁČI

Dominik Vita

Filip Václavík

Daniel Svolinský

Ondřej Pavlica

Václav Pryček

Samuel Šimeček

Jan Pitřík

Oliver Sic

Adam Vokál

Sebastián Motyka

František Kujevský

Ondřej Marosz

Jan Stromšík

Filip Pachl

Antonín Matýsek

Jan Poruba

Jiří Motal

Martin Polách

Denis Kratochvíl

Jan Blahuta

Radim Liďák

Tomáš Gustin

David Koval

Realizační tým


ROZKYDAL Jaroslav
(trenér)

STÁVEK Petr (asistent trenéra)

Naši partneři