Výsledky utkání všech týmů 1.BFK v týdnu od 13. do 19.3.2023

MUŽI

SK HS Kroměříž – muži 1. BFK  3:2 (1:1)branky: 25. Chwaszcz, 68. Tiahlo, 90+1. Zavadil – 7. Velička, 52. Literák.
Sestava: Prepsl – Literák, Staněk, Švrček, Hajnoš – Juříček, Škorik – Varadi (83. Hladík), Šafner (46. Marek), Milar (62. Kedroň) – Velička. Trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí.

DOROST

dorost 1. BFK – FC Kozlovice  4:2 (x:x) – podrobnosti trenérem nenahlášeny

ŽÁCI

starší žáci mají volno

mladší žáci 1. BFK – triangl (s FC Hlučín U11 a TJ Sokol Ženklava) – podrobnosti trenérem nenahlášeny

PŘÍPRAVKA

mladší přípravka 1. BFK – halový turnaj KZL (sobota 18. 3. – hala Brušperk)
Výsledky 1.BFK: – FK Frýdek-Místek 2:2 (branky: Koštůr, Šeda), – FK Příbor 1:0 (Šeda), – FK SK Polanka 0:2, – TJ Pustkovec 5:0 (Koštůr 3, Šeda, Blabla), – Akademie B. Ostrava 0:2.
Sestava 1. BFK: A. Duda – Šeda, Koštůr, Gíža, Kadlčík, Blablová, Pluta, Kubát a Blabla.

Kluci odvedli na závěr halového turnaje KZL parádní výkon. Všichni si vedli velmi dobře. Hlavně díky skvělému výkonu našeho brankáře A. Dudy jsme dosáhli těchto výsledků. Ten svými zákroky doslova čaroval. V poli je nutné vyzdvihnout bezchybný výkon v obraně od S. Giži – neprošel přes něj prostě nikdo. A dalšími krásnými výkony je třeba ocenit naše útočníky, bez jejich branek bychom se také těchto krásných výsledků nedočkali a těmi jsou: M. Koštůr 4, J. Šeda 3 a A. Blabla. Tímto chci všem klukům za jejich výkony moc poděkovat a popřát jim, ať toto herní nasazení vydrží i na venkovní zápasy.


předpřípravka 1. BFK – halový turnaj KZL
(neděle 19. 3. – hala Brušperk)
Výsledky 1.BFK: – První SC Staré Město 3:5 (Blabla 2, Velička), – TJ Václavovice 3:4 (Blabla 3), – FK BD-Stav Sedliště 3:5 (Blabla 3), – Akademie ŠO 1:8 (Blabla), – FC Baník Ostrava 1:5 (Blabla). Utkání o umístění: 1.BFK – FK Třinec 3:1 (Blabla 3).
Sestava 1. BFK: Kaňák, Velička, Čajka, Šmíd, Štamfest a Blabla.

Kluci odvedli na závěr halového turnaje KZL dobrý vykon! Většina si vedla velmi dobre. I když tak výsledky nevypadaly, protože jsme se svými dlouhodobě dobrými výsledky v KZL dostali do horní poloviny tabulky a hráli jsme vlastně jen s těmi nejlepšími (velké finále). Nakonec jsme obsadili krásné 11. místo z 31 týmů. Velké poděkování zaslouží hlavně naši střelci, Antonin Blabla, který vstřelil 13 gólů a Ondřej Velička, který dal 2 góly. Pochvala patří i Honzovi Kaňákovi, který svými obrannými schopnostmi a nasazením zachránil mnoho branek. Na závěr chci moc poděkovat i RODIČŮM, kteří vždy kluky parádně připravili na každý zápas po celou dobu konání KZL a byli jim po celý turnaj velkou oporou!

FOTOGALERIE Z TURNAJE

.

TÝDENNÍ PLÁN (ke stažení)

Týdenní plán 13.-19.3.2023

Naši partneři