Výsledky utkání všech týmů 1.BFK v týdnu od 23. do 29.10.2023

MUŽI

muži 1.BFK – 1. SC Znojmo FK  0:2 (0:2) branky: 30. Blahuta vl., 38. De Almeida.
Sestava: Thimel – Jiříček, Blahuta, Pejša, Hajnoš – Varadi (68. Teplý), Šafner (46. Mikulenka), Juříček, Hladík – Kedroň (80. Svatonský) – Byrtus. Trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí.

DOROST

TJ Sokol Dobrá – dorost 1.BFK  1:1 (0:0)branky: 54. Čagala – 86. O. Švrček.
Sestava: Tomeček – Faldyna, Jaskula, Muras, M. Švrček – Blažek, T. Stávek, Šustai – O. Švrček, J. Tomášek, Žáčik. Střídali: J. M. Šimeček – Parma, Hykel, Výmola. Trenér: Jan Jílek.

ŽÁCI

FC Kozlovice – mladší žáci 1.BFK  12:2 (x:x)branky: Cochlar z pk, Šigut
Pro přípravné utkání v Kozlovicích jsme využili dvě skoro kompletní sestavy. V první partě jsme dali příležitost klukům, kteří pravidelně hrají mistráky. S kluky jsme zkoušeli nové rozestavení na hřišti. Můžu říct, že mám z toho dobrý pocit. Zdálo se, že by to mohlo hráčům sedět. Tato parta hrála s domácími vyrovnanou hru. Druhý tým byl poskládaný z kluků, kteří toho v mistrácích moc nehrají. Tady byl vidět velký kvalitativní rozdíl. Ale kluci hráli s velkým nadšením a zápalem pro hru. Celkově zápas hodnotím velmi kladně, kluci potřebují hrát a hrát. Vždyť tento zápas se hrál snad hodinu a půl v kuse.

TJ Sokol Dobrá – starší žáci 1.BFK  ODLOŽENO – utkání se z důvodu nezpůsobilého terénu odložilo na sobotu 11. 11. (hř. Dobrá – 10.45 h)

TJ Sokol Dobrá – mladší žáci 1.BFK  ODLOŽENO – utkání se z důvodu nezpůsobilého terénu odložilo na sobotu 11. 11. (hř. Dobrá – 12.30 h)

PŘÍPRAVKY

starší přípravka (v o l n o)

mladší přípravka (v o l n o)

předpřípravka 1.BFK – halový turnaj KZL (hala Brušperk)
Výsledky 1. BFK: – TJ Sokol Pustkovec 7:4 (branky: Kaňák 3, Axman, Bilek, Nytra, Tengler), – FK Primus Příbor 1:4 (Kaňák), – FK Třinec B 2:3 (Axman, Kaňák), – FK Krnov 5:1 (Kaňák 4, Kraina), – TJ BD-Stav Sedliště 4:5 (Kaňák 2, Nytra, Bílek).
Pro kluky to byl dnes druhý turnaj v sezoně, pro některé ale první. Je prostor pro zlepšení, nicmeně nasazení a radost klukům nechyběla.

.

Naši partneři