Výsledky utkání všech týmů 1.BFK v týdnu od 27.5. do 2.6.2024

MUŽI

1.SC Znojmo FK – muži 1.BFK  3:0 (1:0)branky: 17. a 59. De Almeida, 64. Gomes.
Sestava: Thimel – Holec, Blahuta, Literák – Juříček, Mikulenka (75. T. Stávek), Šafner, Hajnoš (75. Šustai) – Svatonský (62. Parma), Varadi (75. Papík) – Kedroň. Trenér: Radim Wozniak.

DOROST

dorost 1. BFK – FC Kozlovice  4:3 (2:2)branky: 7. a 42. J. Tomášek, 80. Výmola, 84. Muras – 8. a 56. P. Krpec, 15. Jarotek.
Sestava: Tomeček – Jaskula, Muras, Buček, Blažek, Parma, T. Stávek, Šustai, Hykel, J. Tomášek, Faldyna. Střídali: Pitřík – Vantuch, Žáčik, Výmola, Páleník, O. Matusík. Trenér: Jan Jílek.

ŽÁCI

starší žáci 1. BFK – FC Kozlovice  4:1 (0:0)branky: 55. Svolinský, 57. Papacenko, 62. S. Šimeček, 67. Marosz – 37. Havlásek.
Sestava: Pavelek – Vita, Papacenko, Buček, Páleník, Vitásek, Marosz, Pyszko, Kubina, Kujevský, Pitřík, Svolinský, D. Koval, Motyka, P. Matusík, J. Poruba, Milata, S. Šimeček. Trenéři: Jaroslav Rozkydal a Petr Stávek.

mladší žáci 1. BFK – FC Kozlovice  0:5 (0:3)branky: 2., 22., 30., 33. a 47. M. Krpec.
Sestava: Tomíček – J. Poruba, Běčák, Lednik, Cochlar, Lupík, Tichavský, Václavík, Šigut, Mališ, Blahuta, T. Duda, Sobek, Dudek, Urbánek, K. Pavelek. Trenéři: Tomáš Koval a Filip Hykel.
Byla to taková, jak se říká, One Man Show. Ale kluci hráli fotbal a snažili se. Hlavně ten druhý poločas byl ok! Jen se musíme více uklidnit v koncovce a začít dávat branky.

PŘÍPRAVKY

mladší přípravka 1. BFK – Finstal Lučina  6:5 (1:3)branky: Kastner 2, Pluta, Holub, Berger, Lukáš.
Na začátku jsme si opět nechali vytvořit „motivující“ rozdíl ve skóre a cca v 5. minutě prohrávali 0:2. Pak se kluci rozjeli a začali hrát. Po vyrovnaném průběhu zbytku poločasu jsme bohužel stále prohrávali 1:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a střeleckou aktivitou překlopili skóre na konečných 6:5.

mladší přípravka 1. BFK – TJ Pražmo-Raškovice  3:7 (1:5)branky: Lukáš 2, Schulz.
V úterním odpoledni tým mladší přípravky odehrál dvě mistrovská utkání. Nechali jsme odpočívat většinu z nejzkušenějších kluků, kteří odehráli sobotní vydařený turnaj v Bašce. Díky tomu dostali šanci další kluci, kteří nehrají tak často.
V zápase s Raškovicemi nám chvilku trvalo, než jsme se do utkání dostali a tím si i vytvořili motivační rozdíl ve skóre. Poločas skončil v náš neprospěch 1:5. Ve druhém poločasu jsme začali konečně zlobit a dokázali jsme snížit na 3:5 a tlačili dál. Bohužel jsme to nedotáhli a dostali další dva góly do otevřené obrany.

Kluky musím pochválit, nevzdali se ani při větším rozdílu ve skóre a také mnoho šancí pochytal náš gólman. Ve čtvrtek nás čeká přátelské utkání s Kozlovicemi, kde dostanou svou šanci i další kluci s menším zápasovým vytížením.

TJ Sokol Baška A – starší přípravka 1. BFK A  8:5

TJ Sokol Baška B – starší přípravka 1. BFK A  3:3
Oba zápasy hráli kluci velmi dobře a musím je pochválit. Některé akce už byly jako z učebnice. Kluci plnili vše, co jsme si před zápasem řekli. V rozhodujících chvílích nás ale zradilo zakončení, přihrávka, nebo první dotek míče. Ale na tom budeme usilovně pracovat.
Sestava: Motal, Vaculín, Giža, Němec, Kurpil, M. Literák, Šeda, Vaněk, Domes, Lučan.

TJ Sokol Baška B – starší přípravka 1. BFK B  6:2 (2:0)branky: Jezerský, Koštůr.

TJ Sokol Baška A – starší přípravka 1. BFK B  5:6 (1:4)branky: Matušek 2, Grézl 2, Jezerský, Koštůr.
První zápas nám herně nevyšel, zaspali jsme, neběhali, prohrávali souboje a nestříleli na branku. Podle toho to dopadlo. Druhý zápas to bylo jiné kafíčko. Všichni to odmakali, dopředu i dozadu, bojovali, stříleli a začali běhat. Na soupeře jsme vletěli a zaslouženě vyhráli. Chválím.
Sestava: Esterka, Grézl, Jezerský, Polák, Poruba, Wilde, Koštůr, Majerek, Cochlarová, Matušek.

FC Kozlovice – mladší přípravka 1. BFK  10:10
V týdnu odehrál tým mladší přípravky přátelské utkání s Kozlovicemi ve složení: A. Duda, Janeček, Kastner, Slíva, Kyjanica, Abrahám, Haladaj, De Vine, Štefko a Pastňák. Šlo tedy převážně o kluky ročníku narození 2016, nebo o hráče s minimem zkušeností ze zápasů (pomohli nám ale zkušení De Vine a gólman Duda). Popravdě jsem měl ze zápasu trochu obavy, ale kluci šli do zápasu po hlavě a nakonec jsme uhráli pěkný výsledek 10:10. Musím vyzdvihnout výkon Kuby Abraháma, který dal 8 gólů i když je u nás nováček a také gólmana Andyho Dudy, který velmi pěkně zachytal a dodával klukům klid. Určitě je na čem pracovat, ale je vidět, že se kluci posouvají. Jen tak dál.

.

Naši partneři