Doma stále bez výhry!

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/www/1bfk.cz/www.1bfk.cz/wp-content/themes/graphene/inc/loop.php on line 1215

Potvrdit výhru ze Slavičína, potěšit domácí diváky a urvat tři body. Ideální plán pro nedělní podvečer, ovšem jak se brzy ukázalo, „člověk míní, život mění“.

Zápas totiž rozhodla jediná branka ze 3. minuty zápasu, kdy míč po nedorozumění obrany s gólmanem propadl až k hostujícímu Novákovi a ten ho uklidil do sítě (0:1). Pro domácí naprostý šok, ze kterého jakoby se Frýdlant vzpamatovával celou 1. půli a těžko se dostával do tempa, přesto tutovky Fromeliuse a Svatonského volaly později po gólu.

Po změně stran tlak Frýdlantu sílil, hosté se za půlku dostávali jen sporadicky, ale v útoku byl Frýdlant bezzubý. S centrovanými míči si poradila hostující obrana v čele se spolehlivým gólmanem a veškeré střelecké pokusy končily mimo branku.Za zmínku stojí jen 60. minuta a obrovská šance Hrdličky a závěr zápasu, kdy se do vápna tlačil i gólman Prepsl. Vše marné. Bez gólu se nevyhrává. Je to velká škoda, že se nepodařilo potvrdit 3 body ze Slavičína a fanoušci Frýdlantu tak stále čekají na první domácí výhru.

„První poločas byl z naší strany hodně špatný, zbytečně jsme ztráceli míče na soupeřově polovině, kde jsme to mohli lépe vyřešit. Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu, kde jsme nakopávali dlouhé míče a vytvořili si tlak, který bohužel ke gólu nevedl“, zhodnotil utkání obránce David Hutník.

1. BFK Frýdlant – FC Elseremo Brumov 0:1
Poločas: 0:1
Branka: 3. Novák
Počet diváků: 362
Rozhodčí: Pospíšil – Kneisl, Kulička
Sestava: O. Prepsl – D. Hutník, O. Dvořák, J. Hrdlička, M. Střižík – J. Svatonský, M. Chlebek,O. Škorik, J. Mandičak (64. Kratochvíl), D. Kučera (57. R. Šafner) – D. Fromelius (74. M. Šigut)

Pozor změna: Příští utkání SFC Opava „B“ – 1. BFK Frýdlant se hraje již v sobotu 2. 9. od 10.15 h. Pro fanoušky je opět vypraven autobus, který odjíždí v 7.15 od stadionu. Pojeďte podpořit naše hráče.