Zpět na Mládež

Dorost

Dorost – Krajská soutěž, sk. B – sezona 2023/2024


KRAJSKÁ SOUTĚŽ – jaro 2024

NE 31.03.24 SK BRUŠPERK vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 2:3
NE 07.04.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ BYSTŘICE 3:1
SO 13.04.24 TJ VENDRYNĚ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:2
NE 21.04.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ MOŘKOV 10:00
SO 27.04.24 FK ČESKÝ TĚŠÍN vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10:00
ST 01.05.24 PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 14:00
ST 08.05.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ VÁCLAVOVICE 10:00
SO 11.05.24 FC KOPŘIVNICE
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 14:00
NE 19.05.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. 1. FK SPARTAK JABLUNKOV 10:00
NE 26.05.24 TJ SOKOL FRYČOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 13:00
NE 02.06.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC KOZLOVICE 10:00
SO 08.06.24 FK TĚRLICKO 2022 vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 14:30
NE 16.06.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ SOKOL DOBRÁ 10:00

 


KRAJSKÁ SOUTĚŽ – podzim 2023

SO 12.08.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. SK BRUŠPERK 9:0
NE 20.08.23 TJ BYSTŘICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:3
SO 26.08.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ VENDRYNĚ 6:2
NE 03.09.23 TJ MOŘKOV vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:3
NE 10.09.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK ČESKÝ TĚŠÍN 9:0
NE 16.09.23 TJ VÁCLAVOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:1
SO 23.09.23 1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FC KOPŘIVNICE 5:1
NE 01.10.23 1. FK SPARTAK JABLUNKOV vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 0:11
SO 07.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 11:1
NE 15.10.23 FC KOZLOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 3:3
SO 21.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK TĚRLICKO 2022 2:2
NE 29.10.23 TJ SOKOL DOBRÁ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:1
SO 04.11.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO
3:2

 

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU – jaro 2024

Tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. 1. BFK Frýdlant n. O. 16 12 4 0 75:19 40
2. FC Kozlovice 17 11 1 5 69:37 34
3. FK Český Těšín 17 10 2 5 28:41 32
4. FK Těrlicko 2022 17 9 3 5 58:33 30
5. První SC Staré Město 15 8 3 4 32:16 27
6. TJ Mořkov 16 8 3 5 34:22 27
7. SK Brušperk 16 8 3 5 43:39 27
8. TJ Sokol Dobrá 16 7 4 5 47:28 25
9. TJ Vendryně 17 7 1 9 36:46 22
10. FC Kopřivnice 17 6 3 8 43:36 21
11. TJ Sokol Fryčovice 17 6 1 10 34:53 19
12. TJ Václavovice 17 4 3 10 32:44 15
13. 1. FK Spartak Jablunkov 16 1 2 13 14:85 5
14. TJ Bystřice 16 1 1 14 21:67 4


Dorost – soupiska


BRANKÁŘI

Tomeček Petr

Šimeček Jindřich Marija

OBRÁNCI

Blažek Jakub

Faldyna Josef

Kaňák Matyáš

Muras Jakub

Sulek Alexandr

Tomášek Petr

Vantuch Lucian

ZÁLOŽNÍCI

Hykel Filip

Jaskula Albert

Jež Michal (hostování v SK Čeladná)

Parma Dominik

Stávek Tomáš

Švrček Matěj

Výmola Filip

Žáčik Dominik

ÚTOČNÍCI

Šustai Adam

Švrček Ondřej

Tomášek Jan

 

Realizační tým

JÍLEK Jan (hlavní trenér)

STÁVEK Petr (vedoucí družstva)

 

Naši partneři