Zpět na Mládež

Starší žáci

 

Starší žáci – Krajská soutěž, sk. B – sezona 2023/2024


KRAJSKÁ SOUTĚŽ starších žáků – jaro 2024

PÁ 29.03.24 SK BRUŠPERK vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 6:1
SO 06.04.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ ODRY 1:2
NE 14.04.24 FK PRIMUS PŘÍBOR vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 7:0
SO 20.04.24 1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. VOLNO
NE 28.04.24 FK ČESKÝ TĚŠÍN vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:4
SO 04.05.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK SLAVIA ORLOVÁ 11:0
ST 08.05.24 PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 0:2
SO 11.05.24 FC KOPŘIVNICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 2:1
SO 18.05.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. 1. FK SPARTAK JABLUNKOV 09:00
NE 26.05.24 TJ SOKOL FRYČOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 09:00
SO 01.06.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC KOZLOVICE 09:00
NE 09.06.24 FK TĚRLICKO 2022 vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10:30
SO 15.06.24 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ SOKOL DOBRÁ 09:00

 


KRAJSKÁ SOUTĚŽ starších žáků – podzim 2023

NE 20.08.23 TJ ODRY vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 2:3
SO 26.08.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK PRIMUS PŘÍBOR
0:11
SO 02.09.23 VOLNO
vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
ST 06.09.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. SK BRUŠPERK
3:5
NE 10.09.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK ČESKÝ TĚŠÍN 3:2
NE 17.09.23 FK SLAVIA ORLOVÁ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:4
SO 23.09.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC KOPŘIVNICE
0:4
SO 30.09.23 1. FK SPARTAK JABLUNKOV vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 0:1
SO 07.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ SOKOL FRYČOVICE 17:1
SO 14.10.23 FC KOZLOVICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 0:6
SO 21.10.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK TĚRLICKO 2022 1:1
SO 04.11.23 1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. PRVNÍ SC STARÉ MĚSTO
1:6
SO 11.11.23 TJ SOKOL DOBRÁ vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 0:3

 

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ – jaro 2024

Tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. FK Primus Příbor 19 17 1 1 110:14 52
2. SK Brušperk 18 17 0 1 110:23 51
3. FC Kopřivnice 20 16 0 4 106:26 48
4. FK Český Těšín 20 13 0 7 105:44 39
5. 1. FK Spartak Jablunkov 20 13 0 7 80:28 39
6. 1. BFK Frýdlant n. O. 19 10 1 8 62:51 31
7. První SC Staré Město 20 9 1 10 75:44 28
8. TJ Odry 19 8 3 8 54:45 27
9. FK Těrlicko 2022 18 6 2 10 59:59 20
10. FK Slavia Orlová 18 4 1 13 41:84 13
11. TJ Sokol Dobrá 19 3 1 15 16:86 10
12. FC Kozlovice 19 2 2 15 25:106 8
13. TJ Sokol Fryčovice 19 0 0 19 14:247 0

 

 

 


Starší žáci – soupiska

 

BRANKÁŘI

PITŘÍK Jan

PAVELEK Štěpán

HRÁČI

BÍLEK Matyáš

BUČEK Ondřej

KOCIÁN Daniel

KOVAL David

KUBINA Martin

KUJEVSKÝ František

MAROSZ Ondřej

MATUSÍK Petr

MILATA Matěj

MLÝNEK Vojtěch

MOTYKA Sebastian

PÁLENÍK Adam

PAPACENKO Mikita

PAVELEK Štěpán

PYSZKO Vojtěch

SVOLINSKÝ Daniel

ŠIMEČEK Samuel

VITA Dominik

VITÁSEK Tomáš

Realizační tým


ROZKYDAL Jaroslav
(trenér)

STÁVEK Petr (asistent trenéra)

Naši partneři