Výsledky utkání všech týmů 1. BFK v týdnu od 8. do 14.4.2024

MUŽI

muži 1. BFK – FC Slovan Rosice  2:0 (0:0)branky: 80. a 91. z pk Svatonský.
Sestava: Prepsl – Střižík, Blahuta, Literák – Mikulenka, Šafner, Škorik, Hajnoš – Soukup (65. Svatonský), Teplý (84. Holec), Kedroň. Trenér: Radim Wozniak.

DOROST

TJ Vendryně – dorost 1. BFK  1:2 (0:2)branky: 48. Kisza – 12. Blažek, 14. Hykel.
Sestava: Tomeček – Jaskula, Muras, Blažek, Parma, T. Stávek, Šustai, Hykel, J. Tomášek, Faldyna, O. Matusík. Střídali: Páleník, Žáčik, F. Výmola. Trenér: Jan Jílek.

ŽÁCI

FK Primus Příbor – starší žáci 1. BFK  7:0 (4:0)branky: 5. a 15. Rozsypal, 65. a 67. Studený, 18. Šindler, 33. Halamíček, 58. Nguyen.
Sestava: Pavelek – Víta, Milata, Papacenko, Buček, Páleník, Vitásek, Marosz, Pyszko, Kubina, Kujevský. Střídali: Pitřík – S. Šimeček, Bílek, Svolinský, D. Koval, Motyka, P. Matusík. Trenéři: Jaroslav Rozkydal a Petr Stávek.

FK Primus Příbor – mladší žáci 1. BFK  4:1 (4:1)branky: 5. Šplíchal, 15. Vrána, 23. Durček, 29. Panák – 19. Lednik.
Sestava: Cochlar – Běčák, Pavelek, J. Poruba, Šigut, Kollega, Tichavský, Václavík, T. Duda, Lednik, Lupík, Šikula, Mališ, Blahuta. Trenér: Tomáš Koval.
Prohra v Přiboře 4:1 je hlavně kvůli tomu, že jsme v prvním poločase ze čtyř gólovek proměnili jen jednu. Kdežto soupeř dokázal potrestat všechna naše zaváhání. A proto bylo skóre po 1. poločase 4:1 v jeho prospěch. Ve druhé půli jsme si dokázali vypracovat poměrně dost příležitostí k zakončení, akorát tomu chyběla gólová tečka. Kluky ale hlavně za druhý poločas moc chválím. Nic nevzdali a nechali na hřišti úplně všechno. Jsou to bojovníci!!!