Zpět na Soupiska MSFL

MSFL 2023/2024


MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA – jaro 2024

sobota
09.03.2024
FK FRÝDEK-MÍSTEK FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:1
sobota
16.03.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK HODONÍN
1:1
neděle
24.03.2024
MFK KARVINÁ B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 2:1
sobota
30.03.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. SK UNIČOV 1:2
neděle
07.04.2024
1. FC SLOVÁCKO B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 4:0
sobota
13.04.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC Slovan Rosice FC SLOVAN ROSICE 2:0
neděle
21.04.2024
FC ZLÍN B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 3:2
sobota
27.04.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FC HLUČÍN 1:4
středa
01.05.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK TŘINEC 2:1
sobota
04.05.2024
TJ START BRNO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:1
pátek
10.05.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ TATRAN BOHUNICE 2:3
pátek
17.05.2024
SK HRANICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 3:2
úterý
21.05.2024
FC ZLÍNSKO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:0
sobota
25.05.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK BLANSKO 17:00 h
hř. BFK
sobota
01.06.2024
1. SC ZNOJMO FK 1. SC Znojmo FK vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 17:00 h
hř. MěS
středa
05.06.2024
FC BANÍK OSTRAVA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 16:30 h
hř. Bazaly
sobota
08.06.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. ČSK Uherský Brod ČSK UHERSKÝ BROD 17:00 h
hř. BFK

MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA – podzim 2023

sobota
05.08.2023
1.BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK Frýdek-Místek FK FRÝDEK-MÍSTEK 3:3
sobota
12.08.2023
FK HODONÍN vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
1:0
sobota
19.08.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. MFK KARVINÁ B
2:1
neděle
27.08.2023
SK UNIČOV vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 5:0
sobota
02.09.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. 1. FC SLOVÁCKO B 2:2
sobota
09.09.2023
FC SLOVAN ROSICE FC Slovan Rosice vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 3:1
středa
13.09.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC ZLÍNSKO 2:0
sobota
16.09.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FC ZLÍN B 0:2
sobota
23.09.2023
FC HLUČÍN vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
3:1
sobota
30.09.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. TJ START BRNO 2:2
sobota
07.10.2023
TJ TATRAN BOHUNICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
1:4
sobota
14.10.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. SK HRANICE 2:3
sobota
21.10.2023
FK BLANSKO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 4:1
sobota
28.10.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. 1. SC Znojmo FK 1. SC ZNOJMO FK 0:2
sobota
04.11.2023
ČSK UHERSKÝ BROD ČSK Uherský Brod vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 4:0
sobota
11.11.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FC BANÍK OSTRAVA B 2:1
sobota
18.11.2023
FK TŘINEC vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 0:0

MSFL – sezona 2023/2024

Tabulka
Zápasy V R P Skóre Body +/-
1. FC BANÍK OSTRAVA B 27 17 7 3 44:17 58
+17
2. FC ZLÍNSKO 27 15 5 7 37:32 50
+14
3. FK TŘINEC 28 13 7 8 54:36 46 +4
4. MFK KARVINÁ B 27 14 4 9 54:38 46
+4
5. 1. SC ZNOJMO FK 27 13 7 7 45:34 46
+7
6. SK UNIČOV 27 13 6 8 49:30 45
+3
7. FC HLUČÍN 28 12 8 8 48:38 44
+2
8. FK HODONÍN 28 12 7 9 37:37 43
-2
9. FK FRÝDEK-MÍSTEK 27 9 9 9 35:30 36
-6
10. FK BLANSKO 27 10 6 11 39:42 36
-3
11. TJ START BRNO 27 10 5 12 38:46 35
-4
12. FC SLOVAN ROSICE 27 8 10 9 36:34 34
-8
13. FC ZLÍN B 27 8 8 11 32:33 32
-13
14. 1. FC SLOVÁCKO B 27 6 9 12 27:32 27
-15
15. SK HRANICE 28 8 2 18 31:58 26
-13
16.
ČSK UHERSKÝ BROD
27 6 8 13 28:53 26
-13
17. 1. BFK FRÝDLANT N. O. 28 6 7 15 36:59 25 -20
18. TJ TATRAN BOHUNICE 28 6 5 17 25:46 23
-16


STATISTIKY MSFL (sezona 2023/2024)

STŘELCI   (k 11. 5. 2024)

17 – Carlos Neto Parade De Almeida (Znojmo).
13 – Tomáš Komenda (Uničov).
12 – Guimaraes Da Silva Kahuan Vinicius (Karviná B), Martin Holek (Hodonín).
11
– David Kašpárek (Baník B/Zlínsko).
10 – Jiří Tulajdan (Blansko), René Dedič (Třinec).
9
David Kedroň (Frýdlant), Martin Sedlák (Blansko), Jakub Rolinc (Hranice), Ondřej Chvěja (Baník B), Emmanuel Ayaosi (Karviná B), Adam Fila (Rosice).
8
– Tomáš Hykel (Frýdek-Místek), Matěj Votava (Uh. Brod), Lukáš Kania (Hlučín), Martin Zikl (START Brno), Ondřej Machuča (Třinec).
7
Jakub Teplý (Frýdlant), Libor Bobčík (Zlín B), Marko Kilibarda (Baník B/Znojmo/Slovácko B), David Kratochvíla (Slovácko B), Dominik Smékal, Ondřej Moučka, Jakub Ptáček (vš. Hlučín).
6
– Martin Vlachovský (Třinec), Lukáš Rogožan, Petr Duda (oba START Brno), Abreu De Sá Vilela Rodrigo (Znojmo), Patrik Rubý (Frýdek-Místek), Aleš Krč, Jan Ambrozek (oba Uničov), Guy Reteno Elekana (Baník B).
5
– Jakub Drozd (Baník B), Fabian Matula (Rosice), Simon Studený (Blansko), Ezeh Lucky (Karviná B), Lukáš Holík (Třinec).
4
Adam Varadi (Frýdlant), Tadeáš Koryčan (Slovácko B), Miroslav Leskovjan (Uh. Brod), Patrik Goj, David Moučka (oba Rosice), Radim Ševčík (Bohunice), Lukáš Kaláb (START Brno), Adam Gorčica (Frýdek-Místek), Martin Vybíral, Marek Hausknecht, Jakub Vichta (vš.  Uničov), Latyr Hadji El Ndiaye (Zlín B).
3
Michal Hladík (Frýdlant), Vojtěch Kolaska, Dominik Mládek (oba Hlučín), Lukáš Hapal, Adam Jasenský (oba Hranice), Nikolas Burčík, David Krška, Tom Ulbrich (vš. Bohunice), Pavel Střelec, Teodor Janjuš, Daniel Bialek (vš. Frýdek-Místek), Pavel Novák, Jiří Koláčný (oba Rosice), Matej Franko, Adio Mustapha Ojora (oba Karviná B), Oleksandr Pernatskyi, Martin Krakovčík, Veljko Jovanović (vš. Zlínsko), Nedžad Zinhasović, Timofej Barkov (oba Třinec), Radim Šudák (Baník B), Jakub Svoboda (Uničov), Tomáš Martiš (Uh. Brod), Gomes Ferreira Duarte Filipe (Znojmo), David Okoromi, Ondřej Mihálik (oba Slovácko B), Adam Dunda (Hodonín), Daniel Přerovský (Bohunice/Rosice).
2
Jan Svatonský, Ondřej Škorik, Petr Literák (vš. Frýdlant), Vít Mlýnek, Tomáš Fojtů, Filip Žák, Patrik Kulíšek (vš. Zlín B), Vanja Vučičevič, Adam Bouguetouta, Filip Maksić, Vojtěch Brak, Dominik Konečný, Lukáš Cienciala (vš. Třinec), Jiří Kiška, Denis Dziuba, Patrik Gerža, Jakub Sova, Tomáš Weber (vš. Zlínsko), Jan Javůrek, Vojtěch Kamas (oba Uničov), Martin Březina, Dominik Havlín, Muamer Avdić, Šimon Šumbera, Marcel Hladký (vš. START Brno), Ondřej Porč, Dan Jambor, Moses Manji Gimsay, Ondřej Šedivý (vš. Blansko), Michal Kohút (Slovácko B), Jakub Rezek, Alex Iván, Marek Bielan ml., Matyáš Molitorisz, Kauan Da Silva Carneiro, Nik Trček, Alberto Hélio Silva Delgado (vš. Karviná B), Martin Nečas, Erik Mlčoch, Patrik Dressler, Tomáš Langer, Ruslan Roziev, Tibor Jáger, Patrik Švantner, Mario Veljača (vš. Hodonín), Václav Cverna, David Koláček, Adam Dohnálek, Vojtěch Pak (vš. Hranice), Mário Michalec, Vladyslav Mazuryk, Samuel Bulko, Marek Mančík (vš. Uh. Brod), Jakub Massaniec (Frýdek-Místek), Tomáš Buchvaldek, Adam Zajíček, Matěj Praus (vš. Hlučín), Petr Němec, Tomáš Koreň (oba Bohunice), David Krupička, Samuel Da Silva Ferreira, Michal Málek (vš. Baník B), Onyekachi Eze Silas, Muale David Nzanza (oba Znojmo), Marek Vintr (Bohunice/Zlínsko).
1
Sebastián Pejša, Jakub Mikulenka, Ondřej Prepsl, Šimon Byrtus, Jarmil Blahuta, Vojtěch Hajnoš, Radim Šafner (vš. Frýdlant), Robert Russmann, Aleksandar Kostic, Lukáš Vychodil, Ondřej Vintr, Radim Dostál, Kam Sami Fabrice Badra, Jan Kuběna (vš. Zlínsko), Filip Smrčka, František Čejka, Tomáš Feik, Tomáš Černý, Tomáš Chyla, Rostislav Rajčinec (vš. Blansko), Dominik Tomšů, Bouoli Effa Florentin Emmanuel, Tomáš Cabadaj, Samuel Kulig, Lukáš Levčík, Radim Plesník (vš. Hlučín), Martin Slaninka, Tomáš Omasta, Yliyu Yakubu, Szymon Jež, Jakub Bolf (vš. Třinec), Sawalha Yousef Nabil, Petr Bohun, Yehor Glushach, Milan Kadlec, Martin Petráš, Ondřej Sukup (vš. Hodonín), Patrik Halda, Maxim Obuch, Jan Martiník, Anwar Imider (vš. Frýdek-Místek), Michel Sečkář, Patrik Michl, Václav Koutný, Adam Červeň (vš. Uničov), Zdeněk Říha, Denis Látal, Dominik Holaň, Jamiu Muhammed Abdoulkarim, Filip Kaloč, Martin Temel, Uchenna Emmanuel Arrierisim, Tomáš Sirotek (vš. Baník B), Matyáš Bitta (Frýdek-Místek/Baník B), Aboubacar Traore, Andrija Ražnatovič, David Moses, Dominik Žák, Dominik Soukeník, Martin Zedníček, Daniel Jurga (vš. Karviná B), David Polák, Štěpán Břečka, Jaromír Srubek, Ruben Rigino Cicilia, Aleš Kočí, Marcel Novák, Vojtěch Bartoš (vš. Slovácko B), Vlastimil Ryšavý, Filip Tomovič, Marek Drenka (vš. START Brno), Martin Tomáš, Tomáš Masař, Marek Flasar, Patrik Červenka, Matěj Lorenc (vš. Uh. Brod), Jan Hellebrand, Šimon Polášek, Marek Švach, Martin Mlýnek, Martin Frolek, Nedeljko Kovinić, Adam Číž, Charles Chibuike Samson, Zviad Natchkebia, Radim Hamalčík (vš. Zlín B), Christian Frigerio, Wilker Santos Rocha, Sadiq Bakr Abdellaoui, Bessa Rocha Ferreira José Diogo, Pedro Luis De Sousa Neto, Ferreira Viegas Rafael, Miguel Sérgio Pereira Velosa (vš. Znojmo), Petr Červenka, Daniel Grygar, Radim Kundrát, Petr Vavřík, Matěj Vymětalík, Ilija Ilić (vš. Hranice), Martin Pecuch (Zlínsko/Bohunice), Adam Krejčí, Michal Suchý, Jan Vítek, Dominik Šmerda (vš. Bohunice), Erik Sedláček, Michael Kršák (vš. Rosice).


BRANKÁŘI
– čistá konta

9 – Marek Kalina (Zlínsko), Jan Kvapil (Uničov).
8 – Kryštof Lasák (Frýdek-Místek), Jakub Somberg (Uh. Brod).
7 – Franko Škugor (Znojmo), Mikuláš Kubný (Baník B).
6 – Radovan Murin (Hlučín), Jiří Adamuška (Třinec).
5 – Ondřej Mrózek (Třinec/Karviná B), Adam Jágrik (Rosice), Martin Petráš, Marcus Adamec (oba Hodonín), Alexandr Urban (Slovácko B).
4 – Štěpán Bachůrek (Zlín B).
3 – František Chmiel (START Brno), Jakub Lapeš (Karviná B), Dominik Kunický (Bohunice), Jakub Tomečka (Hranice), Josef Struhař (Baník B).
2Ondřej Prepsl (Frýdlant n. O.), Jan Zádrapa (Rosice), Petr Nešetřil (Blansko), Martin Hrubý (Baník B), Erik Slezák (Zlín B).
1Matyáš Thimel (Frýdlant n. O.), Matěj Rakovan (Zlín B), Josef Andres (Slovácko B), Kvido Formánek (Bohunice), Štěpán Spurný (Hranice), David Kubica (Blansko), Filip Jícha (START Brno).


ŽLUTÉ A ČERVENÉ KARTY

FK Frýdek-Místek (61 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Bialek 13, Obuch 9, Rubý 9, Velner 5, Neumann 4, Martiník 3, Gorčica 3, Hykel 3, Michlík 2, Massaniec 2, Lasák 1, Coufal 1, Halda 1, Střelec 1, Němec 1, Bitta 1, Pištěk (trenér) 1, Šrámek (trenér) 1.
ČK:

1. FC Slovácko B (39 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Holásek 7, Kim 4, Šuvalija 2, Kočí 2, Okoromi 2, Kratochvíla 2, Milanov 2, Urban 2, Tomeška 1, Šlechta 1, Srubek 1, Š. Břečka 1, Kozel 1, Stropsa 1 (nyní START Brno), Kohút 1, Bartoš 1, Koryčan 1, Kvasina 1, Onuoha 1, Novák 1, P. Němčický (trenér) 3, Šuškavčevič (as. trenéra) 1.
ČK: Holásek 1.

FC Hlučín (50 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Tomšů 5, Kovala 5, Praus 5, Kania 5, Mládek 4, Aririerisim 3, Holzer 2, Cabadaj 2, Moučka 2, J. Ptáček 2, Murin 1, Uchenna 1, Wala 1, Smékal 1, T. Buchvaldek 1, Kolaska 1, Stoklásek 1, Hasala 1, Kulig 1, Plesník 1, Zajíček 1, Smetana (trenér) 3, Smékal (trenér) 1.
ČK: Kolenko 1.

FC Baník Ostrava B (57 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Holaň 9, Říha 7, Ferreira 4, Sirotek 4, Aririerisim 4, Měkota 3, Šudák 3, Krupička 3, Kilibarda 2 (1 ŽK za Znojmo), Kubný 2, Kašpárek 2 (1 ŽK za Zlínsko), Remiáš 1, Reteno 1, Chvěja 1, Struhař 1, Temel 1, Drozd 1, Šehić 1, Miškovič 1, Kaloč 1, Sanneh 1, Málek 1, Dvornik (trenér) 2, Reichl (kond.trenér) 1.
ČK: Suchánek (lékař) 1.

FK Blansko (59 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Smrčka 8, Chyla 7, Porč 6, Jaroš 5, Jambor 5, Holman 4, Tulajdan 4, Feik 3, Gimsay 3, Sedlák 2, Kubica 2, Studený 2, Kocůrek 1, Moses 1, Kamenský 1, Nešetřil 1, Kubica 1, Černý 1, Kocůrek 1, Piták (tr.brankářů) 1.
ČK: Smrčka 1.

SK Uničov (62 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Ambrozek 15, Koutný 8, Sklenář 4, Kamas 4, Krč 4, Javůrek 4, Kvapil 3, Saňák 3, Svoboda 3, Komenda 2, Červeň 2, Michl 2, Hausknecht 2, David 2, Diblík 2, Sečkář 1, Kim Seung 1, Juroška 1.
ČK: Červeň 1.

FC Zlínsko (78 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Dano 11, Krakovčík 10, Kalina 10, Dziuba 9, Pernatskyi 8, Mirvald ml. 3, Russmann 2, Weber 2, Slovák 2, Kiška 2, Illic 1, Gerža 1, Kostic 1, Kašpárek 1 (nyní Baník B), Vintr 1, Jovanović 1, Pecuch 1, Kam 1, Galus 1, Rojka (trenér) 7, Vychodil (vedoucí) 2, Mirvald st. (vedoucí) 1.
ČK: Weber 1.

FC Zlín B (45 ŽK + 2 ČK)
ŽK: Jura 8, Polášek 5, Bobčík 4, Červinka 4, Bachůrek 3, Hartman 3, Hamalčík 3, Bužek 1, Hrdlička 1, Černík 1, Frolek 1, Slouk 1, Žák 1, Slovák 1, M. Mlýnek 1, Švach 1, Samson 1, Kulíšek 1, Slezák 1, Hönig 1, Kolář 1, Hubáček (trenér) 1.
ČK: Samson 1, Jura 1.

FK Hodonín (58 ŽK + 2 ČK)
ŽK: Dunda 7, Holek 7, Glushach 4, Nečas 4, Bohun 4, Adamec 3, Sukup 3, Hamrle 3, Petráš 3, Dressler 3, Jáger 3, Vorel 2, Langer 2, Kadlec 2, Mihál 2, P. Švantner 2, Raisigl 1, Roziev 1, P. Švantner (trenér) 1, Matušek (as. trenéra) 1.
ČK: Dunda 1, Dressler 1.

SK Hranice (65 ŽK + 2 ČK)
ŽK: Grygar 16, Hapal 8, Cverna 6, Kundrát 4, Kuchař 4, Vavřík 4, Rolinc 3, Jasenský 3, Vymětalík 3, Koláček 3, Cagaš 2, Markovič 1, Ilic 1, Seidl 1, Dohnálek 1, Matějka (trenér) 1, Malina (trenér) 1, Čáp (as. trenéra) 1, Šostok (masér) 2.
ČK: Kundrát 1, Grygar 1.

FC Slovan Rosice (51 ŽK + 3 ČK)
ŽK: Novák 5, Kulík 5, Buchta 4, Koláčný 4, Fila 4, Moučka 4, Kršák 3, Sedláček 3, Dobrovodský 3, Němeček 2, Chukwudi 2, Přerovský 2 (nyní Bohunice), Praks 2, Drobek 1, Novotný 1, Mazuch 1, Goj 1, Zezula 1, Čuhel (trenér) 2, Bílek (vedoucí) 1.
ČK: Fila 1, Kotásek 1, Koláčný 1.

TJ Tatran Bohunice (67 ŽK + 3 ČK)
ŽK: Ševčík 6, Kokorský 5, Sehnal 4, Šmerda 4, Suchý 4, Burčík 3, Kunický 3, Bednář 3, Souček 3, Tilkeridis 3, Machálek 2, Němec 2, Koreň 2, Doubravský 2, Krška 1, Pecuch 1, Král 1, Řeřucha 1, Přerovský 1 (2 ŽK za Rosice), Šmerda 1, Krejčí 1, Kotoun 1, Formánek 1, Vintr 1, Ulbrich 1, Martínek 1, Schneider (as. trenéra) 5, Březina (lékař) 1, Zemánek (masér) 1.
ČK: Krška 1, Suchý 1, Schneider (as. trenéra) 1.

1. BFK Frýdlant n. O. (73 ŽK + 3 ČK)
ŽK: Hladík 9, Literák 6, Škorik 6, Šafner 5, Varadi 5, Mikulenka 5, Kedroň 4, Juříček 4, Jiříček 4, Byrtus 4 (nyní Karviná B), Blahuta 4, Hajnoš 4, Prepsl 3, Holec 3, Teplý 3, Svatonský 2, Papík 1, Střižík 1.
ČK: Škorik 1, Juříček 1, Varadi 1.

TJ START Brno (73 ŽK + 4 ČK)
ŽK: P. Duda 12, Chmiel 6, Rogožan 6, Kaláb 6, Šumbera 6, Avdić 4, Vantuch 4, Pus 3, Hladký 3, Szewieczek 2 (nyní Třinec), Praks 2, Papež 2, Kos 2, Pařízek 2, Zikl 1, Halcin 1, Matulka 1, Žalud 1, Savchuk 1, Drenka 1, Strnad 1, Stropsa 1 (1 ŽK ve Slovácko B), Jícha 1, Frimmel (trenér) 1, Krajíček (tr. brankářů) 2.
ČK: Rogožan 1, Jícha 1, P. Duda 1, Stropsa 1.

FK Třinec (78 ŽK + 5 ČK)
ŽK: Brak 9, Maksić 8, Samiec 8, Machuča 7, Holík 5, Clement 5, Zinhasović 4, Dedič 4, Brodzianský 3, Adamuška 3, Vlachovský 3, Dadak 2, Omasta 2, Szewieczek 2 (2 ŽK ve STARTu Brno), Konečný 2, Barov 1, Slaninka 1, Bouguetouta 1, Vučičević 1, Orság 1, Cienciala 1, Hejdušek (trenér) 2, Libuša (as. trenéra) 1, Sostřonek (vedoucí) 1.
ČK: Slaninka 1, Vlachovský 1, Straňák 1, Maksić 1, Hejdušek (trenér) 2.

ČSK Uherský Brod (71 ŽK + 6 ŽK)
ŽK: Novotný 11, Leskovjan 6, Masař 5, Motal 5, Lorenc 5, Mančík 5, Mazuryk 5, Michalec 4, Červenka 4, Obadal 3, Obdržálek 3, Rešetka 2, Vyhlíd 2, Bulko 2, Škultéty 1, Flasar 1, Martiš 1, Šebesta (trenér) 2, Ondrůšek (trenér) 2.
ČK: Somberg 1, Novotný 1, Michalec 1, Mančík 1, Mazuryk 1, Šebesta (trenér) 1.

1. SC Znojmo FK (82 ŽK + 6 ČK)
ŽK: De Vasconcelos 10, Neto 8, De Abreu 8, Carneiro 6, Rocha 5, De Almeida 5, Grgič 4, Gomes 3, Trajković 3, Abdellaoui 3, Lukčo 3, Škugor 3, Frigerio 2, Nzanza 2, De Jesus 2, Ivanovič 2, Pereira 1, Kilibarda 1 (nyní Baník B), Pálfi 1, Afonso 1, Ferreira 1, Silas 1, Viegas 1, Velosa 1, Bessa 1, Rodriguez 1, Félix (trenér) 1, Dauti (as. trenéra) 1, Cunha (as. trenéra) 1.
ČK: Frigerio 2, Ivanovič 1, Grgič 1, Rocha 1, Dauti (as. trenéra) 1.

MFK Karviná B (79 ŽK + 7 ČK)
ŽK: Motyčka 9, Vinicius 9, Brzóska 7, Zedníček 6, M. Bielan ml. 5, Jurčák 3, Neuman 3, Hošek 3, Carneiro 3, Ojora 3, Byrtus 3 (4 ŽK za Frýdlant), Traore 3, Ayaosi 2, Ražnatovič 2, Mrózek 2, Žák 2, Trček 1, Antovski 1, Iván 1, Soukeník 1, Jurga 1, Molitorisz 1, Bederka 1, Doležal 1, Kačor 1, Delgado 1, Bielan st. (trenér) 3, Mazurek (as. trenéra 1).
ČK: M. Bielan ml. 2, Mrózek 1, Kauan 1, Vinicius 1, Motyčka 1, Zedníček 1.

DIVÁCKÁ NÁVŠTĚVA

TÝM DOMA PRŮMĚR VENKU PRŮMĚR CELKEM PRŮMĚR
TJ START Brno 5243/13 403 4276/14 305 9519/27 352
TJ Tatran Bohunice 4403/13 338 4623/15 308 9026/28 322
FC Baník Ostrava B 3970/13 305 4767/14 340 8737/27 323
SK Hranice 5064/13 389 3416/15 227 8480/28 302
FK Frýdek-Místek 4711/14 336 3173/13 244 7884/27 292
ČSK Uherský Brod 3917/13 301 3426/14 244 7343/27 271
FC Hlučín 3735/14 266 3587/14 256 7322/28 261
FK Třinec 3536/14 252 3757/14 268 7293/28 260
FK Blansko 2874/13 221 3560/14 254 6834/27 253
FC Zlínsko 2353/12 196 4309/15 287 6662/27 246
1. BFK Frýdlant n. O. 3914/15 260 2822/13 217 6736/28 240
1. SC Znojmo FK 3040/13 233 2906/14 207 5946/27 220
SK Uničov 2931/14 209 2964/13 228 5859/27 217
FC Zlín B 2531/15 168 3316/12 276 5847/27 216
MFK Karviná B 2643/14 188 3154/13 242 5797/27 214
FK Hodonín 3114/15 207 2563/13 197 5677/28 202
FC Slovan Rosice 2640/14 188 2712/13 208 5352/27 198
1. FC Slovácko B 1758/14 125 3046/13 234 4804/27 177


NEJVYŠŠÍ NÁVŠTĚVA

START Brno – Bohunice   1080 diváků (2. kolo)
Uh. Brod – Zlín B  800 diváků (21. kolo)
Frýdek-Místek – B. Ostrava B   782 diváků (33. kolo)
Hranice – B. Ostrava B   684 diváků (26. kolo)
START Brno – Blansko   675 diváků (4. kolo)
Frýdlant n. O. – Frýdek-Místek   652 diváků (1. kolo)
Bohunice – START Brno  650 diváků (19. kolo)
Karviná B – Zlínsko   582 diváků (23. kolo)
START Brno – Zlínsko   550 diváků (1. kolo)
Hranice – Bohunice  526 diváků (21. kolo)
Frýdek-Místek – Frýdlant n. O.  512 diváků (18. kolo)

NEJNIŽŠÍ NÁVŠTĚVA:

Karviná B – Slovácko B   67 diváků (25. kolo)
Slovácko B – Karviná B   74 diváků (8. kolo)
Slovácko B – Blansko   75 diváků (17. kolo)
Zlín B – Frýdlant n. O.   75 diváků (24. kolo)
Slovácko B – Hodonín   87 diváků (24. kolo)
Slovácko B – Frýdek-Místek   89 diváků (6. kolo)
Slovácko B – Rosice   89 diváků (11. kolo)
Slovácko B – Znojmo  91 diváků (18. kolo)
Slovácko B – Bohunice   94 diváků (15. kolo)
Zlín B – Karviná B   95 diváků (10. kolo)
Karviná B – Hodonín   95 diváků (22. kolo)

MSFL tabulka doma – sezona 2023/2024

Tabulka
Zápasy V R P Skóre Body
1. FK TŘINEC 14 9 3 2 31:12 30
2. FC BANÍK OSTRAVA B 13 9 3 1 25:10 30
3. SK UNIČOV 14 9 2 3 30:12 29
4. FC HLUČÍN 14 8 5 1 30:21 29
5. 1. SC ZNOJMO FK 13 8 3 2 26:14 27
6. FC SLOVAN ROSICE 14 8 3 3 25:14 25
7. MFK KARVINÁ B 14 7 3 4 27:21 24
8. FK BLANSKO 13 7 3 3 23:17 24
9. FC ZLÍNSKO 12 7 2 3 14:14 23
10. FK HODONÍN 15 7 2 6 17:18 23
11. FK FRÝDEK-MÍSTEK 14 6 4 4 20:11 22
12. FC ZLÍN B 15 6 4 5 18:17 22
13. SK HRANICE 13 6 2 5 18:17 20
14. 1. FC SLOVÁCKO B 14 4 7 3 18:13 19
15. ČSK UHERSKÝ BROD 13 5 4 4 18:17 19
16. 1. BFK FRÝDLANT N. O. 15 5 4 6 24:27 19
17. TJ START BRNO 13 4 2 7 17:24 14
18. TJ TATRAN BOHUNICE 13 3 3 7 13:22 12

MSFL tabulka venku – sezona 2023/2024

Tabulka
Zápasy V R P Skóre Body
1. FC BANÍK OSTRAVA B 14 8 4 2 19:7 28
2. FC ZLÍNSKO 15 8 3 4 23:18 27
3. MFK KARVINÁ B 13 7 1 5 27:17 22
4. TJ START BRNO 14 6 3 5 21:22 21
5. FK HODONÍN 13 5 5 3 20:19 20
6. 1. SC ZNOJMO FK 14 5 4 5 19:20 19
7. FK TŘINEC 14 4 4 6 23:24 16
8. SK UNIČOV 13 4 4 5 19:18 16
9. FC HLUČÍN 14 4 3 7 18:17 15
10. FK FRÝDEK-MÍSTEK 13 3 5 5 15:19 14
11. FK BLANSKO 14 3 3 8 15:25 12
12. TJ TATRAN BOHUNICE 15 3 2 10 12:24 11
13. FC ZLÍN B 12 2 4 6 14:16 10
14. FC SLOVAN ROSICE 13 1 6 6 11:20 9
15. 1. FC SLOVÁCKO B 13 2 2 9 9:19 8
16. ČSK UHERSKÝ BROD 14 1 4 9 10:36 7
17. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 13 1 3 9 12:32 6
18. SK HRANICE 15 2 0 13 13:41 6

MSFL tabulka jaro – sezona 2023/2024

Tabulka
Zápasy V R P Skóre Body
1. FC BANÍK OSTRAVA B 10 8 1 1 18:5 25
2. FK TŘINEC 11 7 2 2 21:8 23
3. 1. SC ZNOJMO FK 10 5 2 3 16:12 17
4. FK HODONÍN 11 4 5 2 17:15 17
5. FC HLUČÍN 11 5 2 4 21:22 17
6. FC ZLÍNSKO 10 5 2 3 12:14 17
7. FC SLOVAN ROSICE 10 4 3 3 13:10 15
8. FK BLANSKO 10 4 3 3 17:15 15
9. SK UNIČOV 10 4 2 4 14:9 14
10. 1. FC SLOVÁCKO B 10 3 4 3 10:8 13
11. MFK KARVINÁ B 10 4 1 5 18:17 13
12. FK FRÝDEK-MÍSTEK 10 3 3 4 10:10 12
13. ČSK UHERSKÝ BROD 10 3 3 4 14:16 12
14. TJ TATRAN BOHUNICE 11 3 2 5 11:17 11
15. FC ZLÍN B 10 3 1 6 11:13 10
15. 1. BFK FRÝDLANT N. O. 11 2 3 6 14:22 9
17. TJ START BRNO 10 2 2 6 7:18 8
18. SK HRANICE 11 2 1 8 9:24 7

Naši partneři