Zpět na Soupiska MSFL

MSFL 2023/2024


MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA – jaro 2024

sobota
09.03.2024
FK FRÝDEK-MÍSTEK FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 14:30 h
hř. Stovky
sobota
16.03.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK HODONÍN
15:00 h
hř. BFK
neděle
24.03.2024
MFK KARVINÁ B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10:15 h
hř. Kovona
sobota
30.03.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. SK UNIČOV 15:00 h
hř. Čeladná
neděle
07.04.2024
1. FC SLOVÁCKO B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10:15 h
hř. Kunovice
sobota
13.04.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC Slovan Rosice FC SLOVAN ROSICE 15:30 h
hř. Čeladná
neděle
21.04.2024
FC ZLÍN B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 10:30 h
hř. Vršava
sobota
27.04.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FC HLUČÍN 16:00 h
hř. BFK
středa
01.05.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK TŘINEC 17:00 h
hř. BFK
sobota
04.05.2024
TJ START BRNO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 16:30 h
hř. Loosova
sobota
11.05.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. TJ TATRAN BOHUNICE 16:30 h
hř. Čeladná
pátek
17.05.2024
SK HRANICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 19:00 h
hř. Žáčkova
středa
22.05.2024
FC ZLÍNSKO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 17:30 h
sobota
25.05.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK BLANSKO 17:00 h
hř. Čeladná
sobota
01.06.2024
1. SC ZNOJMO FK 1. SC Znojmo FK vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 17:00 h
hř. MěS
středa
05.06.2024
FC BANÍK OSTRAVA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 16:30 h
hř. Bazaly
sobota
08.06.2024
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. ČSK Uherský Brod ČSK UHERSKÝ BROD 17:00 h
hř. BFK

 

 

MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA – podzim 2023

sobota
05.08.2023
1.BFK FRÝDLANT n. O. vs. FK Frýdek-Místek FK FRÝDEK-MÍSTEK 3:3
sobota
12.08.2023
FK HODONÍN vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
1:0
sobota
19.08.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. MFK KARVINÁ B
2:1
neděle
27.08.2023
SK UNIČOV vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 5:0
sobota
02.09.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. 1. FC SLOVÁCKO B 2:2
sobota
09.09.2023
FC SLOVAN ROSICE FC Slovan Rosice vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 3:1
středa
13.09.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC ZLÍNSKO 2:0
sobota
16.09.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FC ZLÍN B 0:2
sobota
23.09.2023
FC HLUČÍN vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
3:1
sobota
30.09.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. TJ START BRNO 2:2
sobota
07.10.2023
TJ TATRAN BOHUNICE vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
1:4
sobota
14.10.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. SK HRANICE 2:3
sobota
21.10.2023
FK BLANSKO vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 4:1
sobota
28.10.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. 1. SC Znojmo FK 1. SC ZNOJMO FK 0:2
sobota
04.11.2023
ČSK UHERSKÝ BROD ČSK Uherský Brod vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 4:0
sobota
11.11.2023
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FC BANÍK OSTRAVA B 2:1
sobota
18.11.2023
FK TŘINEC vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 0:0

 

MSFL – sezona 2023/2024

Tabulka
Zápasy V R P Skóre Body +/-
1. MFK KARVINÁ B 17 10 3 4 36:21 33
+9
2. FC BANÍK OSTRAVA B 17 9 6 2 27:13 33
+4
3. FC ZLÍNSKO 17 10 3 4 25:18 33
+12
4. SK UNIČOV 17 9 4 4 35:21 31
+7
5. 1. SC ZNOJMO FK 17 8 5 4 29:22 29
+2
6. FC HLUČÍN 17 7 6 4 27:16 27
+3
7. TJ START BRNO 17 8 3 6 31:28 27
0
8. FK HODONÍN 17 8 2 7 21:23 26
+2
9. FK FRÝDEK-MÍSTEK 17 6 6 5 25:20 24
0
10. FK TŘINEC 17 6 5 6 33:28 23
-4
11. FK BLANSKO 17 6 3 8 22:27 21
-6
12. FC SLOVAN ROSICE 17 4 7 6 23:24 19
-5
13. FC ZLÍN B 17 4 7 6 20:21 19
-8
14. SK HRANICE 17 6 1 10 22:34 19
-8
15. 1. BFK FRÝDLANT N. O. 17 4 4 9 22:37 16
-11
16. 1. FC SLOVÁCKO B 17 3 5 9 17:24 14 -10
17. ČSK UHERSKÝ BROD 17 3 5 9 14:37 14
-13
18. TJ TATRAN BOHUNICE 17 3 3 11 14:29 12
-15


STATISTIKY MSFL (sezona 2023/2024)

STŘELCI   (k 22. 11. 2023)

12 – Carlos Neto Parade De Almeida (Znojmo).
11 – Tomáš Komenda (Uničov).
7
– Martin Zikl (START Brno), Martin Holek (Hodonín), Guimaraes Da Silva Kahuan Vinicius (Karviná B), David Kašpárek (Zlínsko).
6
– Marko Kilibarda (Znojmo/Slovácko B), Adam Fila (Rosice), Libor Bobčík (Zlín B), Martin Vlachovský (Třinec), Emmanuel Ayaosi (Karviná B), Tomáš Hykel (Frýdek-Místek).
5
David Kedroň (Frýdlant), Ondřej Chvěja, Jakub Drozd, Guy Reteno Elekana (vš. Baník B), Jakub Rolinc (Hranice), Petr Duda, Lukáš Rogožan (oba START Brno), Abreu De Sá Vilela Rodrigo (Znojmo), Fabian Matula (Rosice), Jan Ambrozek (Uničov).
4
Jakub Teplý, Adam Varadi (oba Frýdlant), Lukáš Kania, Jakub Ptáček, Ondřej Moučka (vš. Hlučín), Aleš Krč, Jakub Vichta (oba Uničov), Lukáš Holík, Ondřej Machuča (oba Třinec), Patrik Rubý (Frýdek-Místek), Simon Studený, Martin Sedlák (oba Blansko), Tadeáš Koryčan (Slovácko B).
3
Michal Hladík (Frýdlant), Dominik Smékal, Vojtěch Kolaska (oba Hlučín), Lukáš Hapal (Hranice), Lukáš Kaláb (START Brno), Nikolas Burčík, David Krška, Radim Ševčík (vš. Bohunice), Adam Gorčica, Pavel Střelec, Teodor Janjuš (vš. Frýdek-Místek), Pavel Novák, Jiří Koláčný, Patrik Goj (vš. Rosice), Ezeh Lucky, Matej Franko (oba Karviná B), Oleksandr Pernatskyi (Zlínsko), Nedžad Zinhasović, Timofej Barkov, René Dedič (vš. Třinec), Matěj Votava, Miroslav Leskovjan (oba Uh. Brod), Radim Šudák (Baník B), Jiří Tulajdan (Blansko).
2
– Vít Mlýnek, Tomáš Fojtů, Filip Žák (vš. Zlín B), Vanja Vučičevič, Adam Bouguetouta, Filip Maksić (vš. Třinec), Jiří Kiška, Denis Dziuba, Patrik Gerža, Jakub Sova (vš. Zlínsko), Jakub Svoboda, Jan Javůrek, Vojtěch Kamas (vš. Uničov), Martin Březina, Dominik Havlín, Muamer Avdić, Šimon Šumbera (vš. START Brno), Ondřej Porč, Dan Jambor, Moses Manji Gimsay (vš. Blansko), David Kratochvíla, Ondřej Mihálik, Michal Kohút (vš. Slovácko B), Jakub Rezek, Alex Iván, Marek Bielan ml. (vš. Karviná B), Martin Nečas, Erik Mlčoch, Patrik Dressler, Tomáš Langer, Ruslan Roziev (vš. Hodonín), Václav Cverna, David Koláček, Adam Dohnálek, Vojtěch Pak, Adam Jasenský (vš. Hranice), Mário Michalec, Tomáš Martiš (oba Uh. Brod), Jakub Massaniec (Frýdek-Místek), Dominik Mládek (Hlučín).
1
Sebastián Pejša, Jakub Mikulenka, Ondřej Prepsl, Šimon Byrtus, Ondřej Škorik, Jarmil Blahuta (vš. Frýdlant), Martin Krakovčík, Robert Russmann, Aleksandar Kostic, Tomáš Weber, Marek Vintr (vš. Zlínsko), Filip Smrčka, František Čejka, Tomáš Feik, Tomáš Černý (vš. Blansko), Dominik Tomšů, Bouoli Effa Florentin Emmanuel, Praus Matěj, Tomáš Buchvaldek, Adam Zajíček, Lukáš Kania (vš. Hlučín), Martin Slaninka, Tomáš Omasta, Vojtěch Brak (vš. Třinec), Sawalha Yousef Nabil, Petr Bohun, Yehor Glushach, Milan Kadlec (vš. Hodonín), Daniel Bialek, Patrik Halda, Maxim Obuch, Jan Martiník (vš. Frýdek-Místek), Michel Sečkář, Patrik Michl, Marek Hausknecht, Martin Vybíral, Václav Koutný (vš. Uničov), Zdeněk Říha, Denis Látal, Dominik Holaň, Michal Málek, David Krupička, Jamiu Muhammed Abdoulkarim, Matyáš Bitta, Filip Kaloč (vš. Baník B), Aboubacar Traore, Nik Trček, Matyáš Molitorisz, Andrija Ražnatovič, David Moses, Dominik Žák, Dominik Soukeník, Adio Mustapha Ojora, Martin Zedníček, Kauan Da Silva Carneiro (vš. Karviná B), David Okoromi, David Polák, Štěpán Břečka, Jaromír Srubek, Ruben Rigino Cicilia, Aleš Kočí (vš. Slovácko B), Vlastimil Ryšavý, Filip Tomovič (oba START Brno), Martin Tomáš, Tomáš Masař, Tomáš Martiš, Samuel Bulko, (vš. Uh. Brod), Jan Hellebrand, Šimon Polášek, Marek Švach, Martin Mlýnek, Martin Frolek, Nedeljko Kovinić, Adam Číž (vš. Zlín B), Christian Frigerio, Gomes Ferreira Duarte Filipe, Wilker Santos Rocha, Sadiq Bakr Abdellaoui (vš. Znojmo), Petr Červenka, Daniel Grygar, Radim Kundrát (vš. Hranice), Adam Krejčí, Martin Pecuch, Michal Suchý, Tomáš Koreň, Petr Němec (vš. Bohunice), Erik Sedláček, Daniel Přerovský, Michael Kršák (vš. Rosice).


BRANKÁŘI
– čistá konta

7 – Marek Kalina (Zlínsko).
5 – Jan Kvapil (Uničov), Jakub Somberg (Uh. Brod).
4 – Kryštof Lasák (Frýdek-Místek), Marcus Adamec (Hodonín), Franko Škugor (Znojmo), Radovan Murin (Hlučín).
3 – František Chmiel (START Brno), Martin Petráš (Hodonín), Mikuláš Kubný (Baník B), Štěpán Bachůrek (Zlín B).
2 – Jakub Lapeš, Ondřej Mrózek (oba Karviná B), Jan Zádrapa (Rosice), Jiří Adamuška (Třinec), Petr Nešetřil (Blansko), Martin Hrubý (Baník B).
1Ondřej Prepsl, Matyáš Thimel (oba Frýdlant n. O.), Matěj Rakovan, Erik Slezák (oba Zlín B), Jakub Struhař (Baník B), Josef Andres, Alexandr Urban (oba Slovácko B), Kvido Formánek (Bohunice), Štěpán Spurný (Hranice), Dominik Kunický (Bohunice), David Kubica (Blansko).


ŽLUTÉ A ČERVENÉ KARTY

FC Zlín B (23 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Jura 4, Bobčík 3, Bachůrek 2, Hartman 2, Červinka 2, Polášek 2, Bužek 1, Hrdlička 1, Černík 1, Frolek 1, Slouk 1, Žák 1, Slovák 1, M. Mlýnek 1.
ČK:

FK Frýdek-Místek (34 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Obuch 6, Bialek 6, Rubý 5, Martiník 3, Velner 2, Hykel 2, Neumann 2, Massaniec 1, Lasák 1, Coufal 1, Gorčica 1, Halda 1, Střelec 1, Němec 1, Pištěk (trenér) 1.
ČK:

1. BFK Frýdlant n. O. (42 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Hladík 9, Varadi 4, Jiříček 4, Byrtus 4, Kedroň 3, Mikulenka 2, Prepsl 2, Blahuta 2, Literák 2, Teplý 2, Šafner 2, Škorik 2, Hajnoš 2, Juříček 1, Svatonský 1.
ČK:

SK Uničov (42 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Ambrozek 12, Sklenář 4, Koutný 4, Krč 3, Kvapil 3, Kamas 3, Saňák 2, Michl 2, David 2, Javůrek 2, Svoboda 1, Sečkář 1, Komenda 1, Kim Seung 1, Juroška 1.
ČK:

1. FC Slovácko B (17 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Holásek 6, Šuvalija 2, Tomeška 1, Kratochvíla 1, Šlechta 1, Srubek 1, Břečka 1, Kozel 1, Stropsa 1, Kohút 1, P. Němčický (trenér) 1.
ČK: Holásek 1.

FC Baník Ostrava B (31 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Říha 6, Holaň 5, Ferreira 4, Měkota 3, Krupička 2, Šudák 2, Remiáš 1, Reteno 1, Chvěja 1, Struhař 1, Temel 1, Drozd 1, Šehić 1, Miškovič 1, Kaloč 1.
ČK: Suchánek (lékař) 1.

FC Hlučín (32 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Tomšů 5, Kovala 4, Praus 3, Aririerisim 3, Holzer 2, Mládek 2, Kania 2, Murin 1, Uchenna 1, Wala 1, Ptáček 1, Smékal 1, Cabadaj 1, Buchvaldek 1, Smetana (trenér) 3, Smékal (trenér) 1.
ČK: Kolenko 1.

TJ START Brno (41 ŽK + 1 ČK)
ŽK: P. Duda 7, Chmiel 6, Kaláb 5, Avdić 4, Rogožan 4, Šumbera 3, Szewieczek 2, Vantuch 2, Pařízek 2, Zikl 1, Halcin 1, Matulka 1, Žalud 1, Frimmel (trenér) 1, Krajíček (tr. brankářů) 1.
ČK: Rogožan 1.

FK Blansko (41 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Porč 5, Smrčka 5, Chyla 4, Holman 4, Jaroš 3, Jambor 3, Tulajdan 3, Sedlák 2, Kubica 2, Feik 2, Studený 2, Kocůrek 1, Moses 1, Gimsay 1, Kamenský 1, Nešetřil 1, Piták (tr.brankářů) 1.
ČK: Smrčka 1.

SK Hranice (44 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Grygar 9, Hapal 8, Cverna 4, Kundrát 3, Vavřík 3, Rolinc 3, Kuchař 2, Vymětalík 2, Jasenský 2, Cagaš 1, Koláček 1, Markovič 1, Dohnálek 1, Matějka (trenér) 1, Malina (trenér) 1, Čáp (as. trenéra) 1, Šostok (masér).
ČK: Kundrát 1.

FC Zlínsko (50 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Dziuba 9, Krakovčík 6, Kalina 6, Dano 5, Pernatskyi 5, Mirvald ml. 3, Russmann 2, Kiška 2, Illic 1, Gerža 1, Kostic 1, Weber 1, Kašpárek 1, Vintr 1, Rojka (trenér) 3, Vychodil (vedoucí) 2, Mirvald st. (vedoucí) 1.
ČK: Weber 1.

FK Hodonín (31 ŽK + 2 ČK)
ŽK: Dunda 4, Holek 3, Glushach 3, Adamec 3, Bohun 2, Vorel 2, Hamrle 2, Kadlec 2, Nečas 2, Sukup 1, Raisigl 1, Petráš 1, Langer 1, Jáger 1, Roziev 1, Dressler 1, Matušek (as. trenéra) 1.
ČK: Dunda 1, Dressler 1.

TJ Tatran Bohunice (38 ŽK + 2 ČK)
ŽK: Kokorský 5, Sehnal 4, Burčík 3, Bednář 2, Machálek 2, Kunický 2, Suchý 2, Šmerda 2, Koreň 2, Ševčík 1, Krška 1, Doubravský 1, Pecuch 1, Král 1, Souček 1, Řeřucha 1, Šmerda 1, Schneider (as. trenéra) 3, Březina (lékař) 1.
ČK: Krška 1, Suchý 1.

FC Slovan Rosice (33 ŽK + 3 ČK)
ŽK: Kulík 4, Buchta 3, Fila 3, Koláčný 3, Novák 3, Kršák 3, Sedláček 3, Němeček 2, Přerovský 2, Praks 2, Dobrovodský 2, Drobek 1, Novotný 1, Bílek (vedoucí) 1.
ČK: Fila 1, Kotásek 1, Koláčný 1.

FK Třinec (47 ŽK + 4 ČK)
ŽK: Maksić 8, Brak 6, Samiec 5, Machuča 4, Brodzianský 3, Zinhasović 3, Clement 3, Vlachovský 2, Dedič 2, Omasta 2, Holík 2, Barkov 1, Slaninka 1, Bouguetouta 1, Adamuška 1, Vučičević 1, Libuša (as. trenéra) 1, Sostřonek (vedoucí) 1.
ČK: Slaninka 1, Vlachovský 1, Straňák 1, Maksić 1.

MFK Karviná B (51 ŽK + 4 ČK)
ŽK: Motyčka 8, Vinicius 5, Zedníček 5, Jurčák 3, Neuman 3, Hošek 3, Brzóska 3, M. Bielan ml. 3, Ayaosi 2, Mrózek 2, Trček 1, Žák 1, Antovski 1, Ražnatovič 1, Kauan 1, Iván 1, Soukeník 1, Traore 1, Ojora 1, Jurga 1, Doležal 1, Bielan st. (trenér) 3.
ČK: Mrózek 1, Kauan 1, Vinicius 1, M. Bielan ml. 1.

ČSK Uherský Brod (47 ŽK + 5 ŽK)
ŽK: Novotný 10, Masař 5, Motal 5, Leskovjan 4, Michalec 4, Mančík 3, Obadal 3, Lorenc 3, Obdržálek 2, Bulko 2, Škultéty 1, Šebesta (trenér) 2, Ondrůšek (as. trenéra) 1.
ČK: Somberg 1, Novotný 1, Michalec 1, Mančík 1, Šebesta (trenér) 1.

1. SC Znojmo FK (51 ŽK + 6 ČK)
ŽK: De Vasconcelos 6, Carneiro 5, De Abreu 5, Rocha 5, Grgič 4, Neto 4, Gomes 3, De Almeida 3, Trajković 3, Lukčo 3, Frigerio 2, Pereira 1, Pedro 1, Kilibarda 1, Pálfi 1, Abdellaoui 1, Ivanovič 1, Škugor 1, Dauti (as. trenéra) 1.
ČK: Frigerio 2, Ivanovič 1, Grgič 1, Rocha 1, Dauti (as. trenéra) 1.

 

DIVÁCKÁ NÁVŠTĚVA

TÝM DOMA PRŮMĚR VENKU PRŮMĚR CELKEM PRŮMĚR
TJ START Brno 4163/9 462 2075/8 259 6238/17 366
TJ Tatran Bohunice 2850/9 316 2375/8 296 5225/17 307
SK Hranice 3202/9 355 1708/8 213 4910/17 288
FC Baník Ostrava B 2411/9 267 2457/8 307 4868/17 286
FK Frýdek-Místek 1929/8 241 2444/9 271 4373/17 257
ČSK Uherský Brod 2147/9 238 2191/8 273 4338/17 255
FK Třinec 1996/9 221 2267/8 283 4263/17 250
FC Hlučín 2260/8 282 1912/9 212 4172/17 245
1. BFK Frýdlant n. O. 2371/9 263 1716/8 214 4087/17 240
FC Zlínsko 1282/7 183 2692/10 269 3974/17 233
FK Blansko 1870/9 207 2008/8 251 3878/17 228
SK Uničov 1645/8 205 2082/9 231 3691/17 217
1. SC Znojmo FK 1990/9 221 1632/8 204 3622/17 213
FK Hodonín 1589/8 198 1981/9 220 3570/17 210
MFK Karviná B 1283/8 160 2064/9 229 3347/17 196
FC Slovan Rosice 1510/8 188 1801/9 200 3311/17 194
FC Zlín B 1563/9 173 1723/8 215 3192/17 187
1. FC Slovácko B 963/8 120 1896/9 210 2859/17 168


NEJVYŠŠÍ NÁVŠTĚVA

START Brno – Bohunice   1080 diváků (2. kolo)
START Brno – Blansko   675 diváků (4. kolo)
Frýdlant n. O. – Frýdek-Místek   652 diváků (1. kolo)
START Brno – Zlínsko   550 diváků (1. kolo)
Hlučín – Baník B   475 diváků (6. kolo)
Bohunice – Baník B   450 diváků (8. kolo)
START Brno – Frýdek-Místek   430 diváků (10. kolo)
Hranice – START Brno   426 diváků (3. kolo)
Bohunice – FC Hlučín   420 diváků (1. kolo)
Hranice – Uh. Brod   392 diváků (8. kolo)

NEJNIŽŠÍ NÁVŠTĚVA:

Slovácko B – Karviná B   74 diváků (8. kolo)
Slovácko B – Blansko   75 diváků (17. kolo)
Slovácko B – Frýdek-Místek   89 diváků (6. kolo)
Slovácko B – Rosice   89 diváků (11. kolo)
Slovácko B – Bohunice   94 diváků (15. kolo)
Zlín B – Karviná B   95 diváků (10. kolo)
Slovácko B – Hlučín    99 diváků (13. kolo)
Frýdlant n. O. – Znojmo    100 diváků (13. kolo)
Hodonín – Znojmo    100 diváků (15. kolo)
Karviná B – Blansko   100 diváků (15. kolo)

 

MSFL tabulka doma – sezona 2023/2024

Tabulka
Zápasy V R P Skóre Body
1. SK UNIČOV 8 6 1 1 20:8 19
2. FC BANÍK OSTRAVA B 9 5 3 1 14:8 18
3. 1. SC ZNOJMO FK 9 5 2 2 17:12 17
4. FK BLANSKO 9 5 2 2 16:11 17
5. FC HLUČÍN 8 4 4 0 15:8 16
6. SK HRANICE 9 5 1 3 16:14 16
7. FK TŘINEC 9 4 3 2 18:9 15
8. FK FRÝDEK-MÍSTEK 8 4 3 1 14:5 15
9. MFK KARVINÁ B 8 4 2 2 14:12 14
10. FC ZLÍNSKO 7 4 2 1 8:9 14
11. FC SLOVAN ROSICE 8 4 1 3 14:11 13
12. TJ START BRNO 9 4 1 4 15:15 13
13. 1. BFK FRÝDLANT N. O. 9 3 3 3 15:16 12
14. FK HODONÍN 8 4 0 4 9:10 12
15. ČSK UHERSKÝ BROD 9 3 2 4 9:15 11
16. FC ZLÍN B 9 2 4 3 8:11 10
17. 1. FC SLOVÁCKO B 8 2 3 3 10:11 9
18. TJ TATRAN BOHUNICE 9 2 2 5 8:18 8

 

MSFL tabulka venku – sezona 2023/2024

Tabulka
Zápasy V R P Skóre Body
1. MFK KARVINÁ B 9 6 1 2 22:9 19
2. FC ZLÍNSKO 10 6 1 3 17:9 19
3. FC BANÍK OSTRAVA B 8 4 3 1 13:5 15
4. TJ START BRNO 8 4 2 2 16:13 14
5. FK HODONÍN 9 4 2 3 12:13 14
6. SK UNIČOV 9 3 3 3 15:13 12
7. 1. SC ZNOJMO FK 8 3 3 2 12:10 12
8. FC HLUČÍN 9 3 2 4 12:8 11
9. FC ZLÍN B 8 2 3 3 12:10 9
10. FK FRÝDEK-MÍSTEK 9 2 3 4 11:15 9
11. FK TŘINEC 8 2 2 4 15:19 8
12. FC SLOVAN ROSICE 9 0 6 3 9:13 6
13. 1. FC SLOVÁCKO B 9 1 2 6 7:13 5
14. TJ TATRAN BOHUNICE 8 1 1 6 6:11 4
15. FK BLANSKO 8 1 1 6 5:16 4
16. 1. BFK FRÝDLANT N. O. 8 1 1 6 7:21 4
17. SK HRANICE 8 1 0 7 6:20 3
18. ČSK UHERSKÝ BROD 8 0 3 5 5:22 3

 

Naši partneři