Víkendový program našich týmů!

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/www/1bfk.cz/www.1bfk.cz/wp-content/themes/graphene/inc/loop.php on line 1215

Zatímco družstva přípravek a žáků mají ještě volno, naplno už novou sezónu rozjely oba mužské týmy a dorost. Sdružený tým SK Metylovice/Frýdlant B se poprvé v nové sezóně představil na půdě v Kozlovicích a domácí zvítězili 5:0.

„Zápas jsme nezačali špatně a měli jsme také první velkou šanci dát branku. Po 25 minutách jsme však udělali chybu v obranné činnosti a soupeř nás potrestal. Do konce poločasu jsme pak měli ještě pár zajímavých příležitostí, ale nevyužili je. Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný. Po 15 minutách hry jsme však začali dělat velké individuální chyby a zkušenější soupeř toho využil,“

zhodnotil zápas útočník Denis Dušík. Možnost reparátu budou mít muži B v neděli 20. 8. proti TJ Sokol Vojkovice. Hraje se v Metylovicích a zápas začíná v 17 hodin.

I náš dorost se představí na domácí půdě, když v sobotu 19. 8. od 14.30 hodin hostí SK Dětmarovice. Svěřenci trenérů Hajdy a Vašuta si z Havířova přivezli v minulém kolem cenný bod za remízu 2:2. O oba góly se postaral Matěj Milar a věříme, že v domácím prostředí budou naši dorostenci stoprocentní.

Muži A jedou na horkou půdu do Slavičína, odkud se body příliš nevozí. Místní tým si v prvním kole poradil s Novým Jičínem doma 2:0, poté si podobně jako Frýdlant „vylámal zuby“ na Kozlovicích, kde dostal čtyřbrankový příděl (4:0).

Utkání začíná v neděli 20. 8. v 10.15 hodin, autobus odjíždí v 6.30 h a my věříme, že pojedete náš tým podpořit.