Nabídka

Pronájem hřiště s umělou hrací plochou 3. generace

Ceník umělé trávy 3. generace

Pronájem hřiště: 900 kč/hodina (při pronájmu nad 6 hodin sleva)
Kabina včetně sprch a sociálního zařízení: 100 kč/hodina
Osvětlení 350 kč/hodina

Rezervace:

Telefonicky: 739 442 665
Emailem: damop@seznam.cz

Pozn: Hřiště je v dopoledních hodinách (po domluvě i jindy) k dispozici frýdlantským školám (zdarma). Školy objednávají pronájem hřiště taktéž buď telefonicky nebo emailem.

Na plochu smí vstoupit v rámci pronájmu na jednu hodinu max. 35 osob.

Na umělou plochu je povolen vstup pouze v kopačkách s lisovanou podrážkou, v kopačkách s gumovou podrážkou („tarfy“), v gumotextilních kopačkách a v běžecké obuvi („botasky, tenisky“). Na plochu je přísný zákaz vstupu v zablácené obuvi, v kopačkách s kolíkovými nebo ocelovými špunty a také v kopačkách se „šroubky“. Na hřišti a také v jeho těsné blízkosti platí přísný zákaz kouření.

Klíče od sportovního areálu a od sociálního zařízení (šatny, sprchy) budou nájemci k dispozici u sekretáře a správce hřiště.

Sociální zařízení (šatny, sprchy) jsou v prostorách stadionu

Využijte možnosti sportovního soustředění v překrásném prostředí Beskyd!

Frýdlant nad Ostravicí je vstupní bránou do Moravskoslezských Beskyd. Jeho jedinečná poloha nabízí celoroční možnosti sportovního vyžití. Vhodné podmínky s výběhy do okolních terénů a kvalitní zázemí v areálu i v jeho těsné blízkosti přímo vybízejí ke sportovním soustředěním nejen fotbalových týmů. V našem areálu se nachází 1 nově zrekonstruované travnaté hřiště, 1 nové hřiště s umělým trávníkem 3. generace, sociální zázemí včetně sprch a kabin, hala Sport s posilovnou, tělocvičnou pro míčové sporty, badmintonem a bufetem. V dosahu (300 m) je Giff aréna – relaxační centrum (http://kotelna.net/), které nabízí bazén, saunu, spinning, masáže, solárium, squash, beach volejbal, tenis atd.

Ubytování včetně stravování nabízíme v penzionu Harcovna (200 m, http://www.naharcovne.cz/) a dále v Rekreačním středisku Budoucnost (500 m, http://www.rsbudoucnost.cz). Využijte naší nabídky a kontaktujte náš klub telefonicky 739 442 665 nebo emailem 1.bfk@seznam.cz

   

Naši partneři