Výsledky utkání všech týmů 1. BFK v týdnu od 18. do 24.3.2024

MUŽI

MFK Karviná B – muži 1. BFK  2:1 (0:0)branky: 77. Molitorisz, 85. Vinicius – 92. Teplý.
Sestava: Prepsl – Mikulenka, Blahuta, Literák – Svatonský (62. Soukup), Holec, Šafner, Hajnoš – Varadi (76. Papík), Kedroň – Teplý. Trenér: Radim Wozniak.

DOROST

První SC Staré Město – dorost 1. BFK   ODLOŽENO !! – utkání bylo po dohodě obou klubů odloženo na středu 1. 5. (14.00 h)

ŽÁCI

starší žáci 1. BFK – TJ Sokol Hukvaldy  x:x (x:x) – výsledek, ani podrobnosti k utkání, nebyly nahlášeny

FK Frýdek-Místek – mladší žáci 1. BFK  x:x (x:x) – výsledek, ani podrobnosti k utkání, nebyly nahlášeny

starší žáci 1. BFK – První SC Staré Město  5:3 (x:x)
Poslední přátelské utkání doma s týmem ze Starého Města, které hraje s námi stejnou soutěž. Hráli jsme na tři třetiny, kdy v té první jsme nehráli dobře, ale další dvě už byly dle našich představ, a i když jsme prohrávali na začátku hned 0:2, tak kluci otočili výsledek na konečných 5:3 pro nás.

mladší žáci 1. BFK – FC Kozmice  x:x (x:x) – výsledek, ani podrobnosti k utkání, nebyly nahlášeny

PŘÍPRAVKA

starší přípravka 1. BFK – TJ Jistebník  x:x – utkání bylo pro nepříznivé počasí předčasně ukončeno

mladší přípravka 1. BFK – TJ Jistebník  3:6 – utkání bylo pro nepříznivé počasí předčasně ukončeno
V zápase s Jistebníkem jsme měli v plánu odehrát tři třetiny po 30 minutách. Bohužel po první třetině jsme museli zápas ukončit pro špatné počasí. Tím se bohužel nedostala do hry 1 z lajn (kluci 2016). Po první třetině jsme prohrávali 3:6. Ještě pět minut před přestávkou to bylo ale 3:3. Bylo vidět, že kluci odtrénovali pouze dva tréninky venku, do té doby jsme byli v hale. Střelci našich gólů byli Kohut, Lukáš a De Vine.

starší přípravka 1. BFK – FC Kozmice  14:6
Soupeř nám i v malém počtu hráčů dělal problémy, avšak utkání jsme zvládli v klidném tempu, i když jsme se někdy bohužel přizpůsobili slabší hře soupeře.